• Pohádka

Jméno (2012) odpad!

Vydrzel jsem hodinu tenhle 'komedie' jen proto, ze jsem v letadle nic jineho nemel. Neskutecna kravina. Emoce nula, zabava nula, scenar o hovne. Cekal jsem neco ve stylu vybrousenych Naprostych cizincu, ale tohle je des.

Známí neznámí (2021)

Vau, skvele herecke vykony. Cekal jsem pruser, ptze Naprosti cizinci jsou dokonali. Ale povedlo se!

Přání Ježíškovi (2021)

Jedna * za Brno, zbytek je odpad. Kdo se tesil na hereckou elitu Holubova/Dusek, bude nemile prekvapen, co dostane za kvalitu.

Čertova nevěsta (2011)

Troska mel prestat tocit v roce 1994 po Princezne ze mlejna. Vsechno pote je jedna perla za druhou.

Peklo s princeznou (2009)

Zajimave, jak se od Snowboardaku Kotek herecky zlepsil a Madl dokaze otravit vse, kde se objevi. Nejverohodnejsi je zde Stankova jako skvela pekelnice.

Když draka bolí hlava (2018) odpad!

No co tohle kurva je? Gottak mluvi jako picus slovensky. Pak najednou zpiva cesky. Drak tancuje v kovarne. Vypnuto po 10min.

O vánoční hvězdě (2020) (TV film)

Zarici hvezda Tereza Ramba dokazala jiz ve Vlastnicich, ze patri mezi ceskou hereckou elitu, ktera jaksi vyhasina. Tady sice nema moc co hrat a trochu se obcas chova jako silena Beatrix, ale i tak je jeji zarici noblesni poklona ke koukani.

Krakonošovo tajemství (2022) (TV film)

Jedna velka nuda. Svehlik je fajn a to je tak vsechno. Uff nechapu ty chvalozpevne recenze jak zde na csfd, tak na jinych serverech primo od novinaru.

Vánoční koleda (2009)

Jak nemam rad animaky, tak tohle je neskutecna jizda.

Anděl Páně (2005)

Po tech hnojich, co se posledni dobou toci, musim Strachovi pridat hvezdu za jeho prvni dil Andela Pane. Je to opravdu balzam na dusi, krasnou vypravou vlastne na oci :) a vtipnou dvojkou Trojan/Dvorak i na usi.