Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

It's time for the good characters.. to end. Kdyby měl film cca 90 minutovou stopáž bez těch zbytečných kravin navíc, tak bych se asi ani moc nenudil. Pro mě lepší jak minulý díl, ale spousta nevyužitého potencialu a "vykopnutí" postav z děje.

Marťan (2015)

"There's a starman waiting in the sky.... He'd like to come and meet us.... But he thinks he'd blow our minds"

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Jo víš nejlíp jaký to je.. bejt magor ffff elbrlmml pííčo! První druhá, série mazec.. pak už jsem na to přestal koukat, když skončil Nathan.

Na hraně zítřka (2014)

Už jsem to viděl 2krát a zítra jdu zas. To bylo maso jak to tam mastili. To bylo dost dobre, jak se vylodili a už ho měli. To byla peckovačka a jak ten celý zásobník do něho yyžžžžžž a na tom začátku v tom letadlu jsem ještě nevěděl, že dobrý. Hej a Emily take kyta, jak on poznal, že je to ona a na te pláži taky veget. A na tom koncu jak to tam lítalo, no a ona už věděla.

Metrix - Legenda Hroznové Lhoty (2012) (amatérský film)

Protože nenormálním lidem dnes patří svět... 5* dávám z recese, protože jsem nevěděl, jestli je opravdu takový retard nebo to dělá schválně. Bohužel správná možnost je nejspíš ta první. Je mi ho líto.

Travička zelená (2008)

Prostě takový odvar u kterého vypnete a ani ho moc nevnímáte a přeci se nenudíte. Byly momenty, kdy jsem vypnul a chvíle kdy jsem se smál. Komedie pro odlehčení na večer.

The Guest (2014)

Hmm co mi to jen připomíná?.. Zabíjení, parádní hudba, skvělá charismatická hlavní postava styl alá Ryan Gosling z Drive. Začátek působivý, průběh super, konec plný zvratů až se mi pomalu chtělo taky něco zvrátit. Miluji filmy, kde ti doslova vymr*ávají s mozkem.

Na život a na smrt (2013)

Heh, zde nebudu zcela objektivní neboť... i když možná jo. Z jednoho pohledu je to reálné a z druhého nikoli. Velice dobře zvládnutý začátek filmu.. mohu potvrdit, že nějak takhle to na výcviku a poté na základně chodí. Přesunujeme se do terénu do lesa... zde stále věrohodné přemisťování a skrývání se, avšak přichází AKČNÍ přestřelování 100 vs. 4.. Zde jsem se jen pousmál nad tím, kolik toho ti amíci do sebe schytali a stále byli bojeschopní. Ano lze toho hodně překonat díky silné a pevné vůli a přesvědčení, ale vůle ti nezastaví krvácení. Konec je trochu zkreslený, ale tvůrci filmu to přece nějak ukončit museli. Další film.. jeden z průměrných.. možná lehce nad průměrem.

Master & Commander: Odvrácená strana světa (2003)

Film, nejen o životě námořníků na moři v té době, ale taky o netradičních vsuvkách jakožto prozkoumávání ostrova Galapágy či taktické úskoky při stahování se před nepřítelem. Vše je doplněno nádhernou hudbou.