Kill Bill 2 (2004)

Pokud jste viděli Vol 1 a nyní váháte, zda se podívat na další krvavou pohádku, má rada je jasná - tenhle "druhý díl" rozhodně stojí za vidění. Celý Vol 2 je vyrovnanější a není tam tolik hluchých míst, jako v 1 - ovšem pokud nejste zas tak moc škodolibí (nebo se prostě smějete pouze v obvyklých místech s ostatními diváky v kině, popř. doma na gauči), tak se u nenasmějete tolik jako u Vol 1... no dobrá, pak se tedy možná jednou lehce ušklíbnete... Quentin v nejlepší formě. Jo, a taky to má výbornou hudbu :)

Kill Bill (2003)

Nepěkně krvavá podívaná, skvělý Hattori Hanzo je vystřídán veselou bitkou u O-Ren - když jsem viděla, jak vypadala její hlavička po souboji, musela jsem se od srdce zasmát... Už po několikáté jsem se přesvědčila, že Quentin takovéto veselohry opravdu umí.

Návrat do Cold Mountain (2003)

Dobře, nesnáším filmy o válce a to, že ho natočil Anthony mu taky nepřidalo... Každopádně není to špatně natočené, herecké výkony taky nejsou zas tak hrozné... :) Ale, po pravdě, Nicole jsem nevěřila ani slovo. A budu jedině ráda, když tenhle film už nikdy neuvidím.

Gothika (2003)

Co k tomu říct? Raději si pusťte Šestý smysl...

Forrest Gump (1994)

Život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš... A tenhle filmeček rozhodně stojí za to ochutnat!

X-Men: Poslední vzdor (2006)

X-Men 1 a 2 počítám mezi své nejoblíbenější filmy. Když jsem však slyšela, že Singer z realizace třetího dílu odešel kvůli Supermanovi, moc mě to nepotěšilo. Neočekávala jsem tudíž žádné zázraky, a tak jsem výsledkem nebyla ani moc rozladěná. Přesto si přeji, aby už nepřišli žádní další takoví X-Meni...obyčejní...

Final Fantasy VII: Advent Children (2005)

Advent Children je opravdu nabitý filmeček. Jedna akce střídá druhou a přesto to není prázdná efektní vyprávěnka. Užasné zpracování, výtečný příběh, co dodat... Přála jsem si, aby to nebylo tak krátké!

Pýcha a předsudek (2005)

U prvního záběru jsem si říkala... ach ne, ti to zvrzli, jak mohli... ale vytrvala jsem - a vyplatilo se :) Samozřejmě, nebylo to stejně úžasné jako má milovaná knížka... Ale když bych to nebrala, jako film podle knihy, tak by to bylo výborné.