Memento (2000)

Dobrej nápad, ale to snad není Nolan, u mne to nefungovalo, přitom námět měl velkou šanci!!!!! Omlouvám se jsem zklamán!!!!!

Počátek (2010)

No kdo má tak velkou fantazii? Já sledoval, sledoval ani nedutal, skvělé chce to vidět víckrát!!!!!!!!!!!!

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Je to dobrý, ale jedničce to sahá do pasu a hlavně to není Sherlock Holmes, hlava mi to nebere,ale vidět se to musí 3 a půl hvězdy!!! V kině o moc lepší!

Sherlock Holmes (2009)

Paráda! No chci to vidět zas, Downey je borec a Ritchie jestě větší! Tak nezdržujte jdu si to pustit!!!!!!

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

No já byl zcela ohromen!!!!!!!!!!!!!! Kdo to neviděl tomu závidim, páč tě čeká OBROVSKEJ zážitek!!!!!!!!! Tak na nic nečekej a utíkej si to koupit, snad 100% Jo a taky si to přehraj:)

Nájemní vrazi (1995)

Dobrý filmek, herci, režie, má to napětí 4*

Hellboy (2004)

Něco do sebe to má, ale spíš tak pro 10ti leté, klidně bych to viděl opět! 3 a půl*

Faunův labyrint (2006)

Ale jo už jsem viděl horší, ale rozhodně lepší filmy! Jednou to vidět proč ne, podruhé ani nemusim! Sorry ale průměr!!!!!!

Grinch (2000)

Koukám, že co komentář to jinej názor a rozdíly v bodování a já se moc a moc bavil!!!!!!!!! Originální, čím víckrát jsem to viděl, tím víc jsem se smál! Miluji když jsou pohádky pro děti i dospělé a co předvedl pan Svěrák, klobouk dolu, nejlepší výkon Jima Carreyho. Skvělé hlášky! Nemůžu jinak než 5 *

Temný rytíř (2008)

Pro mne překvapení strhující! Nolan udělal kus skvělé práce a já se moc bavil!!!!!!!!! 4 a půl hvězdy