Avatar (2009)

Vše je napsáno určitě by měl AVATAR vidět každý, tei krom mimozemšťanů, aby neviděli jací jsme a my bohužel jsme! Máme z nich strach, ale nesmí se ukázat, že jsou slabší, nebo nedej bože by z nich mohlo něco kápnout! To jsem si vzal z tohoto já!!!!!10/10

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Jo jo film, který nasadil latˇku tak vysoko, že to až děsí všechny co natáčí akční, sci-fi v kině byla taková atmosféra i dnes jí cítím! Filmek mého mládí. Nejde nic jinýho než 20/20, kdo se na tom podílel může být pyšný!

Riddick: Kronika temna (2004)

Hej o co všem jde, jednička tomu nesahá ani po kolena! Já se bavil, rozhodně to nenudí, prostředí bylo super,efekty v poho. Herecky paráda co chcete od tohoto druhu filmu, tak snad příště si herci sednou na gauč ke kávičce a budou drbat a ten zlej hrdina bude po nich házet koláče! Mě se to moc líbilo, ale to je vidět podle hodnocení a omlouvám se za to rozvášnění, ale jednička nic moc a nic originálního, dvojka naopak!

Ztraceno v překladu (2003)

Krapet dilema, já od toho nečekal nic a zas tak moc jsem nedostal. Rozhodně ne 5* to nemůžete myslet vážně, mě se zdá i 4 moc, ale je to váš názor, je to příjemný film to jo, ale že bych toužil jej vidět opět, ani ne.

Trestná lavice (2005)

Já se bavil a to hodně, jedna z nejlepších komedií co jsem kdy viděl! Nebo jestli komedie má za úkol něco jiného. Zkrátka bombová komedie. Jasnejch *****

Tuxedo (2002)

No já jsem fanoušek Chana, protože je borec, jako málo kdo a nepovedené scénky, či srandičky z natáčení na konci filmu je super nápad!!! Film by měl bavit a zaujmout a nemusí se vše brát vážně na to je nejlepší kdo? Ano správně Jackie. A scéna jak se obléká je dokonalá.

Karate Kid (2010)

Mě se to líbilo! Určitě to není film určen starším, ale i ti si najdou něco pěkného! Syn byl nadšen.

Nevědomí (2013)

No řečeno toho bylo dost, rozhodně bychom to nedokázali natočit nikdo! Krapet to skřípe, efekty dokonalé, herecky nejde vše věřit! Za příběh a děj no 6/10, herecky 6/10, efekty a podívaná 9/10, je to žánr jaký mam rád,hvězdičky nevim něco mezi 3 a 4, ale nenudil jsem se, tak jo.