Vyměřený čas (2011)

Asi není film na který bych se víc těšil a tak jsem měl strach, že mě zklame, ale ani náhodou je super, bavil mě napětí krásný lidi, originální film! Rád jej vždy uvidím!

Constantine (2005)

Mam jej v oblíbených, tak se mi zřejmě líbí! Protože je dost problém vybrat film do oblíbených, když je spousta super filmů, ale Reeves je super a Constantine mu sedl, viděl jsem to mockrát a ještě uvidím! Efekty se mi líbily a ten pohled na svět je hodně zajímavej, jsem rád že to má fantazii, tento druh filmu se mi líbí! Kdo chce koho soudit jestli je bůh už nás takové stvořil, s tím my beztak nic neuděláme a odpouštět je nutné, mě bůh připadá dost arogantní, ale nemá to lehké, také bych mu odpustil, to jen tak mimo!

Šestý smysl (1999)

Dostalo mě to! Ten film má vše hlavně závěr. Jeden z nejlepších filmů všech dob! Willis super, jako vždy, ale co předvádí Osment to je paráda, tito dva a rejža, maj obrovský talent!

Indiana Jones a Chrám zkázy (1984)

Můj syn tento film miluje a já též! Nemá cenu srovnávat, který díl je lepší!!!!! Jsou nejlepší a každý díl za 5* To nejde jinak, vrcholy dobrodružných filmů!!!!

Sledování (1993)

Ten film mě štval přál jsem si atˇ už skončí.

Old Boy (2003)

Ono já nikdy moc nemusel asijské filmy, sem tam se něco krapet povede, ale maj jinou mentalitu, přehrávaj a jsou to komedianti. No né všichni,ale oldboy rozhodně není na 5*, ale někomu se to hold moc líbilo. Já myslím,že 3* jsou akorát, již jsem viděl horší díla.

Fontána (2006)

Nechápu a hlavně ani nechci pochopit:( Nuda, nuda a zase nuda a kouknout na to ještě jednou nééééééé, nejsem sebevrah! Klidně si v tom hledejte co chcete, ale beze mě! Vím přesně jak jsem se cítil, úplně jak v Slunce seno, když Pepa popletl videa a oni čuměli na (UTRPENI') a mam sto chutí dát odpad, ale obrázek si udělejte sami, jen mne mrzí, že jsem to viděl!!!!!

Avengers (2012)

Spousta hrdinů, spousta akce, hlášek! Jednoduše paráda baví mne to!!!!!

Já, robot (2004)

Will je zkrátka jistota, ani na vteřinu Vás tento film nenechá v klidu, mohl bych to vidět víckrát a stále mne bude bavit, vše funguje, tak to má být!!!!!!!!!