Vlastníci (2019) odpad!

Nevidím vôbec žiadny zmysel v tomto filme. Úplne zbytočná somarina. To už ozaj môže točiť filmy úplne každý.

Paralelní světy (2012) odpad!

Chcel som dat aspon 1 hviezdicku, ale ten zaver ma uz uplne dorazil, len dufam, ze nikto nikdy nenatoci pokracovanie.

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Trochu som sa obaval novej rezie , ale nastastie zbytocne. Francis to zvladol a patri mu velke DAKUJEM. :-)

Světová válka Z (2013) odpad!

no takze vzhladom na to co sa o tomto filme nahovorilo, ze aka to je pecka a neviem co secko u mna prepadol na celej ciare. Toto hadam nemoze byt ani pravda. Takuto retardovinu dokaze zbuchat len nejaky chori dement. s vojnou to nemalo vobec nic spolocne. U mna to vyhralo cenu najhorsi film v tomto roku. Mrzi ma len jedno , ze som nepocuvol kamosa ked ma pred tymto varoval :-(

Pád Bílého domu (2013)

Z celeho filmu sa mi pacil zaciatok, vyzeralo to slubne , celkom dobre to tam rozdrbali a dali tym namyslenym amikom co proto, ale klasika ako to uz v takychto filmikoch americkych byva nabehol tam samozrejme nejaky debilko alias chuck norris , rambo, stefan od seagalov, a neviem este aky, a samozrejme celu armadu zlikviduje jednou rukou , samozrejme druhu ma pychnutu v zadku, teda neviem ci to zvladol , ale predpokladam ze hej . Nedopozeral som to , ledva som sa premohol do polovice tohot bordelu. Za zaciatok davam jednu hviezdicku.

Star Trek: Do temnoty (2013) odpad!

Toto by som ani nenazval filmom... totalne nic ma na tom nenadchlo, dej uplne o nicom secko predvidatelne, trapne obkecavacky okolo seckeho, tahajuci sa dej ako sopel, poslednych 20 minut som sa uz nemohol na to ani divat, bo by som sa asi musel na konci obesit alebo zastrelit. Este ze som na tom nebol v kine, by ma asi drblo.

Terapie láskou (2012)

Asi som spravil chybu a mozno prave naopak , ze som si najprv precital knihu, lebo to co som si potom odpozeral s knihou vela spolocneho nemalo. Niezeby ma kniha nejako brutalne zaujala, ale dalo sa to. Ale to co som potom videl poprekrucane vo filme ma dorazilo. Skoro nic nesedelo, az na par vinimiek a dialogov. Sorry ale cakal som, viac... Dopozeral som to jedine preto ze tam hrala Jennifer, ktora sa mi nenormalne paci :-)

Planina v ohni (2008)

Super, super a este raz super. Sledoval som to zo zatajenym dychom az do konca. Kvalitne herecke vykony a prepracovany dej ma dokonale zaujal. Toto je priklad , ze v jednoduchosti je krasa.

Bůh masakru (2011)

Na tomto filme pozitívne hodnotim hadam len ten carovny napoj vo flasi, s ktoreho sa seci ozrali na sracky.

Skrytá identita (2006) odpad!

Preco musia Americania vsetko kopirovat a prerabat a vzdy to dodrbu.