Návrat do budoucnosti II (1989)

Výbornej počin - tentokrát opravdu v budoucnosti - super triky a nápady, rozhodně stojí za to

Návrat do budoucnosti (1985)

Jedna z nejlepších sci-fi komedií všech dob. Aneb co se může stát, když potkáte šíleného profesora, co vás pošle do minulosti, zamiluje se do vás vaše vlastní matka a vám hrozní že se nikdy nenarodíte? Rozhodně stojí za to :D

Red Hot Chili Peppers živě v Slane Castle (2003) (koncert)

Irský Slane Castle který je poblíž Dublinu je ideálním místem pro koncerty a tento se pro změnu zase povedl. Red Hoti rozhodně ještě nepatří do starého železa a nebojí se to na tomto koncertě dokázat.

Wild Wild West (1999)

Vtipny? Docela jo. Napinavý? Ani ne. Nápaditý? Ujde to. Tak nějak nevím, jestli mě to baví nebo prudí, ale když na to náhodou narazím, stejně na to čumím. Rozhodně to není žádný filmařský majstrštyk, ale na pobavení při nedělním odpoledni to rozhodně není špatný.

Málem hrdinové (1998)

Říkejte si kdo chcete co chcete, mě to prostě baví. Nečekejte dějové zvraty ani excelentní herecké výkony. čekejte gegy, hlášky, vtipné situace.Je to tak blby, až je to dobrý :)

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Kdo byl nadšen jedničkou, u pokračování rozhodně nebude zklamaný. Akce, vtip, a neotřelé znázornění myšlenkových pochodů hlavních hrdinů má prostě něco do sebe. Ale vše je tak nějak předvídatelné ( i když finálové odhalení opravdu pobavilo), dialogy někdy zbytečně zdlouhavé, jako by Guy Ritchie chtěl natahovat už tak dlouhou stopáž (129 minut). Tak jako tak si tento film velké plátno zaslouží.

Návrat do Cold Mountain (2003)

Jude Law v roli válečného zběha Inmana, který se vrací do rodného Cold Mountain za svou láskou Adou v podání Nicole Kidman. Trošku zdlouhavý film zasazen do období války Severu proti Jihu. Ve filmu je též silně pocítit jakási podoba s prvotinou scénáristy Anthony Minghella - Anglický Pacient. Ale film doporučuju - příjemná (i když jak už sem psala zdlouhavá) podívaná.

Once (2007)

Co se v upoutávkách jeví jen jako romantický film je ve skutečnosti snímek, který se vám vryje pod kůži svou uvolněnosti a vtipnejma ač relativně jednoduchejma dialogama a hlavně krásnou hudbou. Příběh je sám o sobě velice jednoduchej, stejně tak jako hudební podklad. Ale to že hudbu složili a nazpívali hlavní představitelé filmu,tento kousek v mých očích povyšuje a dává tomu ten neotřelý punc něčeho osobního co vás chytne a nepustí.