Ztracené město (2008) (TV film)

"Ok odpálíme to" "Ale jak se dostaneme ven?" "Na to teď nesmíš myslet" nebo snad hláška "místa konvergence kosmické energie?" sem si celkem dost jistá, že znovu to vidět nechci :D

Jak přicházejí sny (1998)

Vizuálně úžasný film,který se zaobírá myšlenkou života po životě.

Vesničko má středisková (1985)

Film mám ráda, miluju tu melodramatickou notu na které se nese. Neznám snad člověka, co by neznal aspoň jednu hlášku z filmu. přesto je tam něco, co mi na filmu vadí, proto tak 85%

Magická posedlost (1998)

Totálně nevyužitý potenciál. Zmatený a nesmyslný děj. A kvůli některým scénám si myslím, že to není úplně dobrý ani jako rodinný film. Prostě zklamání :(

Crossroads (2002) odpad!

Hloupý film o hloupé blondýně ... škoda času

U-Turn (1997)

Bobby (Sean Penn) je prostě smolař. Jediné co teď chce, je zaplatit dluh ruské mafii. Vše se ale zkomplikuje, když se mu po cestě do Las Vegas porouchá auto, a udělá osudnou chybu když zajede do nejbližšího městečka. Smůla se mu lepí stále na paty, a jeho novým přáním je dostat se odtud pryč. Nemá auto, nemá peníze, nemá si od koho půjčit, několik lidí mu de po krku ... a tak se rozhodne přijmout zajímavou finanční nabídku za vraždu jedné dívky ... hvězdné obsazení, kvalitní kamera i střih a hlavně velká dávka černého humoru, na což je režisér Oliver Stone expert.

Spirit (2008)

Po tom co jsem vylezla z kina si tak říkám - o čem ten film vlastně byl. Ano, klasické zpracování Franka Millera které známe ze Sin City. Ano, výborně laděná hudba. Ano, komixová klasika - neohrožený hrdina (něco mezi Zorrem a Johnem Hartiganem), spousta krásných a nebezpečných žen a záporňák s drobnou úchylkou a jménem Octopus (excelentní podání mistra mnoha tváří Samuela L. Jacksona). Přesto filmu chyběl spád aneb slovy klasika - každá jednotlivá věc je v pořádku - ale když se to dá dohromady, je to prostě na nic.

Doktor Flastr (1998)

Hunter Adams v podání Robin Williams je role šitá na míru, herci vyloženě sedí a tak působí velmi přesvědčivě. Tragikomický příbeh natočený podle skutečné události, kdy mladému doktorovi se příčí neosobní přístup k pacientům a rozhodne se s tím sám něco udělat - změnit mnoha lidem pohled na svět. A to vše za pomocí nenásilného humoru, který nás provází celým filmem. Rozhodně doporučuju a u mě osobně je to jeden z filmů, na které se můžu dívat pokaždé znova a znova.

Fantom opery (2004)

V první řadě tu jde o hudbu. O úžasnou hudbu nejen z hlubin opery, ale z hlubin duše. Vizuální stránka už ovšem lehce pokulhává. Scény na mě působí hrozně přeplácaně, uměle, prostě nevěrohodně. Když se pozastavím nad obsazením, tak nutno dodat, že Emmy Rossum je jako Christine Daae opravdu přesvědčivá. Gerard Butler jako charismatický a démonický fantom je sice mrazivě dobře zahraný, nicméně se to tluče s mojí představou o fantomovi, který Christine mámil hlavně svým hlasem - tady ať Butlerovi udělají s obličejem cokoliv, pořád je sexy . Film tedy za shlédnutí stojí, protože především tu jde o hudbu!