Nikdy není pozdě (2015)

Pomerne vtipny, zpivajici Meryl skvela ale dej dost predvidatelny a nicim neohromujici. Dojak nakonec se nekonal, ale pravda me jen tak neco nedostane ;-)

Pixely (2015)

Jak nejlepe zborit barak ? Tetris na nej ! *** Jen my to zvladneme ! Delam si srandu vsichni umreme ;-) *** Chewbacca? Ne to je prezident ;-)

Fantastická čtyřka (2015)

We can't change the past but we can change the future. Restart ale moc akce neprinesl, pouze detailni zacatek a jedno velke finale. A tim ze chybel i Stan Lee a i scena po titulkach chybela, dve tragedie !!!

Iracionální muž (2015)

He's very radical, very original. You either love him or hate him, really. Life's ironic isn't it? One day a person has a more as of complicated and unsolvable problems then in the batting of an eye, dark clouds part and you can enjoy a decent life again.

Věčně mladá (2015)

Pribeh sice nerealny az nesmyslny, presto prijemne a dojemne az uveritelne ;-) podstata az kdyz se zamiluje, tak az pak zacne zit. Jeden z mala romantickych filmu co se da ;-)

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Desperate times… Desperate measures. Sice je Tom v realu cirkevni S padouch, tak tady vali a je to pravy akcni film. Car/bike chase dokonala a na konci zustane cert v krabicce .-)

Papírová města (2015)

Papirova mesta mela radeji zustat na papire ;-( ani Cara to nezachranila ;-)

Bojovník (2015)

Vseho si vazime az kdyz o to prijdeme ... A Jake Gyllenhaal je lepsi a lepsi jiz od minuleho Nightcrawlera zacina byt vazne neskutecne dokonaly herec. Oscar !!!