• Krátkometrážní

Hellraiser: Návrat mrtvých (2005)

Těžký průměr, který dokazuje, že hellraiserovská serie definitivně opustila vody A hororů. - 50%.

Hellraiser III: Peklo na Zemi (1992)

"Právě jsem kvůli tobě propadla šílenství." Pekelné řádění pokračuje a jen jedna pozemská žena může vše zastavit. - 60%.

Hellraiser (1987)

"Žádné slzy, prosím. Je to mrhání dobrého utrpení." - 50%.

Transformers: Poslední rytíř (2017)

Obsahuje spoilery: "Vynalezl jsem plno věcí." - "Například?" - "No plno věcí prostě." - "Dobře, ale konkrétně jaké?" - "Určitě si o nich slyšela." - "Ne, neslyšela jsem o nich." - "Tak asi jsou na patentovém úřadě a čekají na schválení!" Alternativní historie, již Transformeři ovlivňují, se rozšiřuje o rytíře kulatého stolu i nacisty. Zbytečné pokračování, které ospravedlňuje snad jen touha tvůrců vytřískat z diváků dalších pár milionů dolarů. Pátým Transformers ani nejde přiřknout nějaké smysluplné číselné hodnocení. Sami totiž jakýkoliv smysl postrádají. Události se dějí, postavy cestují všude po světě a věci vybuchují. Chvíli sledujeme postapo nebo špinavou artušovskou rytírnu, pak teenagerskou komedii a smysl to fakt postrádá. Wahlberg, Hopkins 2*. - 40%.

Četník a četnice (1982)

"Vy čtyři půjdete do kostela a každý mi přinesete kanystr svěcené vody! A Vy, má drahá, půjdete nakoupit!" - "Vždyť už jsem byla nakupovat. Co mám koupit?" - "Tři melouny! Uděláme si melounové hody." - "A já vám asi půjdu pro cukrkandl, ne?" - 70%.

Zelňačka (1981)

"Ty máš ale hezký prsa. Taky bych chtěla takový mít. Mý vedle tvejch jsou jako Laurel a Hardy." - 50%.