Samsara (2011)

Tento počin si pozri. Pochopíš ho v takej úrovni v akej máš vedomie.

Doktor Strange (2016)

Jedná hviezda za niečo a jedna hviezda niečo, ale fakt silné dve hviezdy.... ale nebolo tam zas toľko klišé aspoň.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Komentár bude (možno) chaotický ale čisto subjektívny. Asi začnem hudbou, bola perfektná ! Úplne lahodila vaším ušiam aj deju naraz, Wonder Woman dostala tie najlepšie časti z celého soundtracku.. Ona + jej hudba...oh eorgasm ! Nechápem všetkých uplakancov ktorí sa zamerali skôr na to čo by sa dalo inak spraviť, lepšie alebo čo tam nebolo a nevychutnali si potom film na ktorý prišli, that logic... Všetci tí, čo vraveli že prvá polka je nudná a až druhá polovica má grády majú pravdu ALE to nie je chyba pretože bez prvej "nudnej" polky by tá druhá nebola taká grandiózna. Vám to nedošlo ? Prvá polka robila pôdu tej druhej. Batman je kvalitná komixová postava a bola aj kvalitne zahraná tam nie je o čom. No ale Wonder Woman je tak okúzľujúca a krásna že vždy si zobrala scénu pre seba keď sa objavila na plátne. Taktiež výborná komixová postavička, kvalitne zahraná tiež nie je čo riešiť. Lex Luthor, veľmi chytrý záporak skrotil Supermana ako nič. Bavil ma veľmi, ani neviem či viac samotná postava alebo herec ktorý sa na tú úlohu perfektne hodil, tiež sa mi páčila jeho Doomsday hračka ktorú si vyrobil. Jednoducho veľmi kvalitný komixový film, veľmi ! P.S. Nemám žiadne P.S.

Vikingové (2013) (seriál)

Pripravte sa, že meno Ragnar Lothbrok sa vám vryje do hlavy tak, že tým menom budete chcieť pomenovať aj svoje deti. Hlavný predstaviteľ Ragnara Lothbroka bol určite v minulom živote Ragnar Lothbrok, lebo inak si neviem vysvetliť ako ten typek mohol tú postavu zahrať tak dokonale. Prvá séria 100%, druhá 95% tretia 85%. Každá séria má výnimočnú časť ktorá sa vymyká aj tak vysokému štandardu ostatných častí. Seriál mi dal navyše dva skvelé songy. -RAGNAR LOTHBROK-

Ant-Man (2015)

Scéna za scénou je klišé za klišé a klišé za ďalším klišé. Všetko bolo tak predvídateľné, tým pádom nudné a to mám filmy od marvelu veľmi rád. Asi prvý krát sa mi stalo že som mal naozaj chuť odísť po 20 min. z kina. Nudné rozhovory nemajú takmer ničím zaujať, škoda že vo filme o superhrdinovi ant-manovi bol najlepší nejaký mexičan (je američan ale určite mu nie je tacos cudzie). Na 15 minút z filmu (dokopy) sa dalo dívať, inak sa vo filme striedali len klišé rozhovory s klišé scénami s klišé emóciami s klišé zvratmi v deji s klišé charaktermi.

Luther (2010) (seriál)

Ach bože, prečo nemá tento seriál viac dielov. Popravde nebyť Heimdalla tak tento seriál ani nezačnem pozerať. A to by som urobil veľkú, preveľkú, obrovskú, mega-chybu na druhú, asi aj na tretiu. Už po prvej časti mi bolo jasné že to nebude tuctový seriál, tento je dosť chytrý, prefíkaný, inteligentný, napínavý ale aj krutý, drsný (dobre dosť bolo prídavných mien) a hlavne činy vrahov sú psycho, máte chuť im vlastnoručne za pomoci vlastných bicepsov vtĺcť váš názor, vašu spravodlivosť do ich chorých hláv. Janeka si rýchlo obľúbite a budete mu fandiť každým dielom viac a viac, vedľajšie postavy nie sú zas až tak vedľajšie, mávajú dosť priestoru, často pomáhajú Idrisovi. Čo viac ešte dodať, pozrite si jednu časť a sami bude chcieť vidieť všetky série. Keep ruky vo vreckách.

Need for Speed (2014)

jedna za herečku jedna za pár pekných áut... slabučké

Requiem za sen (2000)

!!! dokonalosť - DOKONALOSŤ - dokonalosť !!!