• Rodinný

Nevinné lži (2013) (seriál)

Nelze nic vytknout. Jen by po shlédnutí člověk nejradši skočil ze skály nebo pod první pondělní ranní metro.

Slepá zuřivost (1985)

Příběh o cestě dvou kámošů ze střední po USA, kde jeden je hodnej a druhej zlej. Sorry, tak takhle to myslím nechodí, dokonce snad ani v Americe ne. A oni ti herci se přitom tak snažej, přesto se jim jejich jednání nedá nějak věřit, Další hvězdu potenciálně dobrého filmu strhávám za zbytečné nadužívání peprných výrazů, Pro mě zklamání.

Události (1993) (pořad) odpad!

Objektivita naší ultrapravičácké veřejnoprávní televize, kterou si všichni platíme, je na bodě nula. O nějaké vyváženosti a nestrannosti nelze vůbec hovořit. Zprávy jakékoliv soukromé stanice jsou o třídu lepší a objektivnější.

Červená Karkulka (2011)

Některé pohádky budí odpor, zvláště pak u dětí, že.

Díra (2009)

Skvělý rodinný hororový film. Napínavý. Dobrodružný. Mezižánrový. Fantastický. Tedy aspoň pro mě. Podívejte se.

Narušený život (2007) (TV film)

Zajímavé téma, ačkoliv zde viděno očima té ženy působí trochu nedotaženě, navíc ty časové skoky jsou opravdu nelogicky střižené a brání průchodu citů a pocitů. Nakonec ale jako televizní film určený pro pozdní noční hodiny je to docela dobré a už jen pro sympatický kanadský původ a střídmost mohu s klidným svědomím i takto v celku pozitivně hodnotit.

Deník malého poseroutky 3 (2012)

Oh, Baby! Filmové zpracování knižní série je s každým dílem lepší. Těžko říct, čeho se dočkáme, jestli to takhle půjde dál.

Cesta do lesa (2012)

Tomáš Vorel jako obvykle drží ve svých filmech svůj vysoký standard a jediné co mu mohu opět vytknout je poněkud hrubší jazyk. V záplavě trikových, akčních a na počítači upravovaných filmů k ničemu tento útěk do přírody působí doslova jako balzám na duši a dvě hoďky ve společnosti stromů, lesní zvěře a několika talentovaných herců utečou jako voda v potoce.

Justin Bieber: Never Say Never (2011)

Vskutku zajímavý dokument o tom, kterak jeden talentovaný chlapec z kanadského venkova udělal díru do světa jen skrze svůj internetový kanál na YouTube a kterak se dokázal prosadit touto čistě internetovou cestou. Ke ztvárnění dokumentu můžeme mít drobné výhrady, v zásadě ale působí neškodně až pozitivně a vůbec nemám pochopení pro některé zdejší škarohlídy, jež ho řadí do šedých čísel na základě závisti, neboť v životě nic podobného nedokázali ani nedokážou.