Nemocnice Parkland (2013)

Filmový dokument jedné z nejznámějších událostí očima těch druhých. Pro mě to byl zajímavý a povedený snímek o roli, emocích a pocitech lidí, kteří byli do tété události zataženi a o kterých se moc nemluví. Navíc má snímek silnou atmosféru, kterou podporují dobré herecké výkony.

Noční vlak (2009)

Jak komorní filmy moc nemusím, tak tenhle se mi líbil. Má velmi výraznou atmosféru, dobrý herecký výkon a zajímavý děj. Nejlepší postavu hrála Sobieski, ta neměla chybu. Trochu mě zklamal závěr, ale jinak, pro mě překvapivě, hodně dobrý snímek.

Na vlásku (2010)

Pěkná, svěží a veselá pohádka. Určitě jedna z těch, které je škoda nevidět.

Na konci všech válek (2001)

Trauma z porážky, zajetí a ztracených kamarádů. Hlad, tropické nemoci, odříznutí od světa, těžká dřina, žádná lékařská péče, střet dvou odlišných kultur a všudypřítomná smrt. A takhle nějak to doopravdy bylo a tvůrcům filmu se podařilo toto prostředí divákovi podat dost atraktivně.

Otis (2008) odpad!

Po půl hodině jsem tu hovadinu vypnul.

Křížová palba (2008)

Kvalitní francouzská kriminálka s dobrou atmosférou zapomenutého průmyslového předměstí.

Tísňová linka (2013)

Jednoduchý, přímočarý, ale napínavý thriller s neotřelým tématem a výborným hereckým výkonem.

Mise X (2002) (seriál)

Kolega honajz to napsal velmi přesně. Nemám co dodat.

Šepot srdce (1995)

Tohle není animák pro mě, ale vysloveně pro ženské. Nuda k uzoufání, jenom samé city, emoce a vztahy.

Matrix Revolutions (2003)

Sestupná tendence se nezastavila. Film je ještě víc roztříštěný na mega boje a ukecanost. Oproti jiným filmům 4* oproti předchozím dílům 3*.