Smrtonosná zbraň 4 (1998)

Čtverka je už trochu slabší, ale pořád skvělá. Spolu se Smrtonosnou pastí je Smrtonosná zbraň zřejmě nejlepší sérií.

Smrtonosná zbraň 3 (1992)

Trojka je lehce jiná, než první dva díly. Ale pořád je výborná a nabušená akcí a humorem.

Smrtonosná zbraň 2 (1989)

Dvojka se drží skvělé jedničky jak klíště a vůbec v ničem nezaostává.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Tohle že je Smrtonosná past??? Jako samostatný film to je tak možná i na 3*. Jako zástupce série je to odpad.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Tohle mělo být natočené jako samostatný film. A byl by to velmi dobrý a úspěšný film. Takhle je to Nissan 350 Z s nápisem Ferrari.

Smrtonosná past 3 (1995)

Film sám o sobě je výborný, ale má smůlu, že patří do kultovní série. Takže hvězdičky jenom čtyři.

Smrtonosná past 2 (1990)

Nepatrně slabší než první díl, ale opravdu jenom nepatrně.

Smrtonosná past (1988)

Výborný scénář, super hlášky, hromada akce a hlavně Bruce Willis.

Ve stínu lovce (2003)

Tak teď čučím do klávesnice a přemýšlím, proč se mi film vlastně líbil a zjišťuji, že nevím. Není tam žádná akce, sex, výbuchy, efekty a není to ani nijak dramatické. Ale film jako celek funguje víc než dobře. Dva lidi ztracení v pustině arktické tundry, která je nemilosrdná i krásná zároveň, se snaží přežít. Film je .. no... hm... pěkný. Zní to blbě, ale nic lepšího mě nenapadá.

Vexille 2077 (2007)

Hodně efektů, ale slaboučký scénář. Chtělo to míň kecat a víc akce. Navíc mi tahle počítačová grafika moc nesedí.