Iron Man 3 (2013)

O čem to je? Tony Stark jako největší macho z partičky Avengers bojuje ve svém třetím single dobrodružství proti armádě geneticky modifikovaných bojovníků a jako bonus přefikne Rebecu Hall…….Co já NATO? V zatím posledním dílu o železňákovi to zcela nepřekvapivě nejvíce bouchá, nejvíce hýří digitálními triky a Gwyneth Paltrow se v rámci možností nejvíce obnažuje. Oproti zavedenému komiksovému trendu je však třetí Iron Man z celé ságy nejvíce vtipný a ani trochu epický. Suma sumárum je IR3, fajn oddychovka, nic víc nic míň.

Kříž cti (2012)

O čem to je? Sestřelení němečtí piloti naleznou útočiště v opuštěné horské chatě. Netrvá dlouho a chatu také naleznou angličtí piloti.........Co já NATO? Seveřani točí hutné, mrazivé filmy, pokud se stejně jako já, těšíte na mrazivé drama těžící ze sevřených prostorů a opírající se o brilantní dialogy, budete dle mého zklamáni. Postavy jsou jalové, děj se pomalu sune vpřed, abychom si nakonec mohli přečíst, jak to dopadlo s přeživšími. NUDA

Kokuhaku (2010)

O čem to je? Pomsta chutná nejlépe za studena, aneb příběh paní učitelky, které dospěla k názoru, že na některé žáky poznámky neplatí.........Co já NATO? Pominuli fakt, že základy filmy jsou značně nelogické, dostanu jako divák solidní dávku dramatu s vytříbenou vizuální stránkou a takovou porcí zpomalených záběrů, že se to musí zajídat i Michaele Bayovi.

La cara oculta (2011)

O čem to je? Mladého dirigenta opustí přítelkyně a jediné co mu zanechá je videonahrávka na foťáku. Zhrzený mladík nalezne útěchu nejen v náručí krásné servírky. Ta začne v jeho domě na samotě slyšet podivné zvuky. Že by duch bývalé přítelkyně?......Co já NATO? Uživatel Zeck napsal že by se film vešel "do třicetiminutového dílu Bakalářů" mě napadlo přirovnání k nadupané pětačtyřicetimunutovce. Ale místo Ivy Janžurové jsou tady dvě sexy herečky.

Žluté moře (2010)

O čem to je? Hlavní hrdina je až po uši zadlužený. A tak po chvíli váhání přistoupí na nabídku místního mafiána, která by vyřešila jeho tíživou situaci. Co já NATO? Tento temný filmový skvost se rozjíždí pomalu, ale s ubíhajícími minutami přidává na tempu, aby explodoval v opulentní krvavou lázeň. To co se zpočátku zdá jako noirové sociální drama se nezastavitelně mění v krvavou lázeň, kde hlavní roli hrají nože, sekery a kosti.

Tintinova dobrodružství (2011)

O čem to je? Model lodi, který padl do oka TINTINovi , a který koupil za pár švestek odstartuje jedno velké dobrodružství. Co já NATO? S respektem k předloze natočený animák, z něhož jsem cítil láska se kterou byl dělán. Spousta drobných vtipků, poutavý a napínavý děj. Stačilo jenom napsat: hravý animovaný Indiana Jones.

Kdo přežije - Mikronésie (2008) (série)

Prosím nebuďte hlupáci a nefanděte Ozzymu. Proč? Přečtěte si komentář uživatele Tom Riddle, který asi snídá šalamounovo hovno a jediná pravda je ta jeho. PS: toto není komentář pouze reakce na aroganci člověka totálně zahleděného do sebe.

Body Heat (2010)

O čem to je? Tentokrát mě DP rozpálili partičkou sexy požárnic, které jsou pro záchranu lidských životů ochotny nasadit více než krk........Co já NATO? Áčkový porňáč od DP je zárukou kvality. Vše je pěkně natočené, holčiny jsou sexy (hlavně Kayden Kross a Katsumi) a každá má svojí scénu, aby se mohli v závěrečné scéně obšťasnit navzájem.