Kdo přežije - Hrdinové proti padouchům (2010) (série)

Toto je najlepší diel Survivoru, aj keď som ich veľa nevidel (pozerať 20 niekoľko sérií pointou o tom istom, je o ničom). Hlavne ide o tie zápletky a zrady medzi jednotlivými súťažiacimi a ešte tomu dodalo aj pre diváka slávny boj dobra a zla, ktorý môže byť pre americké konce filmov hororový.

Top Gear: Middle East Special (2010) (pořad)

V tomto dieli/ špeciáli si James rozbije hlavu, bude pár klasických porúch na ceste, doberanie sa medzi sebou a samozrejme rasistické a etnické narážky

Bear Grylls: Jak přežít (2012) (pořad)

Ďalšia survival reality show čim sa ale odlišuje je, že prezentácia a nápady zahrnuté boli oveľa prijateľnejšie než väčšina podobných odrôd týchto zjavov v TV

TableTop (2012) (pořad)

Kebyže nahradia Wil Wheatona... alebo inak fajn relácia o spoločenských hrách, kebyže nahradia moderátora a to, že je spoločenských hier málo? O tom pochybujem.

Top Gear: Patagonský speciál (2014) (pořad)

Tento raz v Južnej Amerike nám ukážu miestnu prírodu a neskôr aj ich samotné nemilé vyhostenie z krajiny. Chlapci majú svoju kvalitu ako vždy, no tento diel bol podľa mňa jeden z tých slabších a tým chcem povedať, že majú oveľa naviac, o čom svedčia aj ostatné špeciály.

Best of S.O.S., The (2006) (pořad)

SOS bolo svojho času a ešte pár rokov potom legendárna slovenská humoristická relácia. Hlášky neskutočné, že boli na mnohých stužkových ako scénky a pobavili nás hojne. Štvorica- Peter Sklár, Roman Pomajbo, Petra Polnišová, Daniel Dangl, ak si to niekedy prečítate, ďakujem, za vašu prácu a srandu.

Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně (2007) (pořad)

Taká gaučovka keď nemáte čo robiť alebo máte chuť do jedla, alebo len leňošiť a nechcete nad ničím premýšľať typický program v TV o súťaživom varení.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Jeden z najobľúbenejších seriálov súčasnosti aj po 8 rokoch. Niet viac čo dodať.