Moje první dovolená (2016) (pořad) odpad!

Hnojka väčší bordel nemohla ani natočiť. To je odpad odpadov. Odporúčam pre psychické zdravie nezapínať. To si naozaj mysleli, že toto uspeje? Vážne?

Cooltúra (2016)

Dovidenia. Počas filmu som musel vyfajčiť niekoľko cigariet, skoro sa mi zastavilo srdce. Odporúčam pre každého.

Eva Nová (2015)

Zbožňujem dejiny slovenskej kinematografie, dnešná tvorba je výrazne slabšia, no, tento titul ma presvedčil, že existuje svetlo a Eva Nová ma presvedčila o najlepšom svetle, aké môže byť! Každý jeden záber má emóciu, zmysel a precítenie. Pani Vášaryová je dokonalá. 9,5/10

Vrtěti ženou (2011)

Udivuje ma, že film je o vynáleze predchodcu vibrátora. Keďže to nie je erotické a ani nevhodné. Úžasné. 70%

Muž z Vysokého zámku (2015) (seriál)

PILOT-80% /4* - 15.1.2015 SUNRISE-70% /3,5* - 13.7.2015 Myslím, že veľmi vydarený snímok, aj keď nechápem trošku v akých intervaloch vychádza daný seriál. Dúfam a verím, že sa môžeme tešiť na ďalšie časti, keďže Amazon objednal celú sériu. Zaujímavý nápad postaviť tak ťažkú myšlienku na tak jednoduchej veci-staré filmy ukazujúce, že vojnu nevyhrali Nemci. Úplne ma to dostalo. #amazing :) 75%

Hory mají oči (2006)

Myslel som si, že hlavným cieľom hororu je ľudí vystrašiť, úplne "psychicky zničiť." Namiesto toho, som len vynechal neskorú večeru, pretože by záchodová misa mala nevídanú návštevu a moje ústne dutiny by nezachránil ani balík žuvačiek.

Hvězdy nám nepřály (2014)

Nezmôžem sa na slová, ale citát z filmu hovorí za všetko: "Neumieraš, len máš trošku rakoviny." To, čo predstavuje tento snímok ma chytilo za srdce, roztrhalo ho, rozdráždilo na 100% slzné kanále a vytvorilo v hlave malý háčik...čo malý háčik, veľkú lodnú kotvu, ktorá ma núti sa zamyslieť, čo je v živote dôležité, a aké veci robia z človeka ľudskú osobu.

Probudím se včera (2012)

Milé, vtipné, romantické. Veľmi vkusné zobrazenie starého režimu! 70%