Tvoja tvár znie povedome (2016) (pořad) odpad!

Jeden ODPAD je malo! Svinstvo na zarobenie penazi, milion reklam, a sutaziaci su ludia ktori maju penazi viac nez dost, a obicajny clovek nedostane nic iba 120min. program kde viac ako 50% su reklamy.

American Horror Story - Hotel (2015) (série)

Zatiaľ najhoršia séria. Vôbec to nieje strašidelné, Lady GaGa to nezachráni. Dej slabý. Kostýmy a veľa sexu to nezachránia. Upíri čo môžu ísť na slnko tak isto nie. A tak som sa tešil.

Kluk od vedle (2015)

Prvá polovica filmu mi pripomína "Disturbiu" alebo niečo podobné ako "Girl Next Door" Krásna J. Lo ktorá však už od začiatku filmu dáva najavo že na konci sa stane zvrat a to som ani nevidel trailer a nečítal spoilers, proste mám rád Lopezku. Pri druhej polovici filmu sa už ale nedá vydržať úplne trápne situácie na ktoré čakáte vopred a nech už aby aj skončili trhá vás to preč od obrazovky.

Šťastný Nový rok (2011)

Je tam veľa scén, hromada super hercov a je to strašne chaotické. Skáče sa z jednej scény na druhú úplne hlúpo a na veľké finále nikde. Krásny New Yark to zachránil ale Romanticky to sa mi nezdá.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Druhý diel Sherlocka je slabší, všetko je to také akoby pre deti. Nič nenechajú na náhodu všetko je dopredu rozobraté, vieme dopredu čakať a nič nám nenechali na to aby sme trocha premýšľali. Pekné spomalené scény, ale celkovo... Pred koncom som už čakal a pozeral na hodinky kedy to už končí a záver? SPOILER: Zomrie a zasa sa objaví. Aspoň tú smrť mu mohli dopriať.

Stud (2011)

Kamera, hudba a potom už asi nič. Tieto dve veci robia tento film nadpriemerným spolu s Carey. Hlavna myšlienka kdesi zostala v pozadu. Ani koniec nezachránil tento film, ktorý mohol byť lepší.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

V poslednom čase sa mi začína páčiť Michael Cera, a začal som pozerať jeho filmy. Scott Pilgrim je jedným z jeho najlepších filmov. Nikdy som nemal rád efekty, ale toto je niečo iné. Celé to fakt vyzerá ako komix a 8bit efekty a hudba tak to je geniálne. Pee bar a evil exboyfriend sú proste skvelý. Kostýmy a dialógy hlavných postáv sú spracované na jednotku. Hudba a soundtracks su dávajú filmu ešte o niečo viac bodov 10/10. Jednoznačne medzi moje obľúbené.

Drive (2011)

Vobec som o tomto filme nepočul, no keď som si prezeral profil Ryana Gislinga tak som naň narazil. Netušil som o čom to je nečítal som žiadne komentára ani zaujímavosti, no keď sa film skončil ostal som v nemom úžase. Tento film má jedinečný soundtracks, super kamera a atmosféra. Skvelý Ryan a Carey Mulligan to zahrali perfektne až som sa vcítil do ich kože. Bola pre mňa veľkým sklamaním že má toľko málo ocenený. Film ktorý si rozhodne musíte pozrieť všetci. Nečakaný koniec a priebeh celého filmu je rozložený tak že ani nezbadáte a už ste do toho vtiahnutý.

Neopouštěj mě (2010)

Na pohľad pekný film, keď ho pozeráte 30 minút tak sa vám to zdá ako keby ste si ho práve zapli, no vydržať do konca dá zabrať. Čakal som až do konca na veľké finále, ale nič sa nestalo príbeh filmu rozpráva dej pomaly a ku koncu sa už dozviete čo sa vlastne stane o par minút. Niektoré scény boli úplne zbytočné. Keira Knightley a Carey Mulligan boli super oni tomu filmu dávajú celé jeho čaro ktoré som ohodnotil na 2* Žiadna romantika to pre mňa bohužiaľ nebola.

Precious (2009)

Jedem z najúžasnejších filmov vobec, všetko sa točí okolo hlavnej postavy ktorá to v živote nezvláda, a stále jej niekto podrazí nohy, no nájdu sa aj niektorý ktorý jej pomožu.