Hledá se Nemo (2003)

Pixar opäť nesklamal. Tento krát je to trocha viac emotívnejšie čo sa im podarilo. Patrí medzi najlepšie animáky. Stále plávať, stále plávať......

40 let panic (2005)

Nieje to vtipné , nieje to reálne , a nemá to prakticky žiaden zmysel. Tak potom prečo to tu vôbec je! Je to Film? Akurát tam bol skvelí herecký výkon.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Tak pri tom sa zasmejú aj flegmatici. Ľudia ktorí dávajú 3 a menej *, nemajú asi niečo v hlave v poriadku keď ich to nepobavilo. A keď sa zamyslite tak zistíte že z toho všetkého plynie ponaučenie.

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Podľa mňa najlepší z troch dielov.....Neviem čím ma okúzlil viac, ale rozhodne lepšie ako Návrat. Aj Návrat je super 5*, ale Dve veže sú oveľa lepšie. Všetky tie bojové scény, a nádej ktorá sa objavovala nepretržite.

Prci, prci, prcičky 2 (2001)

Najviac sa mi na tom páči tá scéna pred koncom kde si spolu sadni pri pláži a diskutovali.vyžarovalo z toho taký zvláštni pocit kamarátstva. Všetci za jedného, jeden za všetkých ako sa hovorí. Kamaráti na vždy.

Alf (1986) (seriál)

Jedna z najlepších rodinných seriálov, zo zábavným humorom a smiešnou bytosťou z vesmíru. Pri každej časti som sa dozvedel niečo nové z humoru a z melmaku :)

Simpsonovi (1989) (seriál)

Neprejde deň kedy si nespomeniem na túto rodinu. A neprejde týždeň aby som si to znova nepozrel.

Mafiáni (1990)

V tomto svete by som chcel žiť no neviem či by sa mi to podarilo. Ale bolo by to jednoduchšie ako teraz.....No nie pre tých ktorí nechcú mať nič spoločné z vraždou takže ja by som tu asi neprežil :D Ale určite by som nechcel skončiť ako Joe Pesci!