The Shrine (2010)

Škoda zpracování, ten příběh měl celkem potenciál.

Díra u Hanušovic (2014) odpad!

Doufám, že si borci z Čech na tomhle čemsi dostatečně nahonili sebevědomí, protože jiný účel tohoto filmu mě nenapadá. Kdyby to bylo alespoň dobře natočené, nejspíš bych nebyla tak naštvaná, jakou frašku udělali z mé domoviny, ale bohužel, snímek nestál absolutně za nic. A hanácké nářečí byl snad největší přestřel. Nemluvě o tom, že se navíc záměrně snažili natočit ty největší barabizny z okolí. Opravdu jsem čekala scénu, která se bude odehrávat někde v jeskyni u otevřeného ohně, i když vlastně ti bezdomovci tomu byli blízko. Protože přesně tak tady přeci žijeme, že ano!

Poker Night (2014)

Tak tohle byl ovšem celkem luxusní, i když možná trochu béčkem zavánějící thriller. Velmi mě překvapil a velmi potěšil, jsem ráda, že stále vycházejí i filmy s pořádnými zápletkami.

Stáhni mě do pekla (2009)

Proboha... Fakt jsem se snažila dát tomu šanci, ale to bylo tak neskutečně trapný!!! :D 1* za to, že jsem se fakt zasmála. Jinak škoda, příběh celkem fajn a dalo by se z toho vytěžit daleko víc, ale ty efekty to totálně zkazily. Jako pardon, ale útočící kapesník? Nějaký hnusný sliz a červi, toho se mám jako bát? :D

Fontána (2006)

Pro někoho nuda, pro někoho zajímavá filosofická podívaná. Mně se to velmi líbilo :)

Until the Light Takes Us (2008)

Konečně rozumný dokument nastiňující opravdovou tvář blackmetalu. Tento velmi nepochopený hudební styl byl nepřekvapivě zkreslen médii, což ho téměř zabilo. Nicméně je film dost dobrý, Varg má dobrý hlášky (dead Dead in bed ;) :D) a má super ponurou atmosféru (jak norskému blackmetalu přísluší). Prostě povedený kousek, teď už jen najít někoho, kdo se mnou půjde zapálit kostel ;) PS: Crispy or soft?

Hlava plná metalu (2013)

Tohle byl film přesně podle mého gusta! Pořádně ho pochopí opravdu jen metalheads... :)

Babadook (2014)

Celkem se mi to dost líbilo, jen ten konec tomu trochu ubral na vážnosti. "Promiň, mami." <---- Nejlepší scéna :D

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

To se zase něco povedlo. Děj se dost držel knižní předlohy, výkony celkem slušné (Hutchersona ignoruju) a hlavně pěkně zpracované to bylo. Jedinou vadou na kráse je skutečnost, že na další díl musíme čekat až do příštího roku. Co jsme komu udělali? :D

Osvícení (1980)

All work and no play makes Jack a dull boy. All work and no play makes Jack a dull boy. All work and no play makes Jack a dull boy. All work and no play makes Jack a dull boy. All work ......