Román pro ženy (2004)

Román pro ženy patří do mého hodně krátkého seznamu českých filmů, které mám ráda. A přitom je to vlastně kýč.

REC (2007)

Na zombie horory mě moc neužije, takže jsem první polovinu filmu sledovala s náležitým cynismem. Ale jakmile se to rozjelo, cynismus se rychle vytratil :D

Zlodějka knih (2013)

Moc super scéna byla, když Liesel zmlátila toho kluka :D Jinak moc krásný a dojemný film s neobvyklým vypravěčem, místy jsem měla co dělat :) "I want to grow up, before I die."

Hvězdy nám nepřály (2014)

Četla jsem knihu, viděla film, ale slzy nikde. I přesto, že dokážu uznat, že Augustus by byl určitě snem téměř každé náctileté holky (říkám téměř) a v podstatě ten film byl velmi pěkný. Ale pokud se mě snažíte dojmout, budete se muset víc snažit.

Mládeži nepřístupno (2013)

Je to tak smutný, že tam bylo víc těch trapných, než vtipných momentů. Místy fakt dost hlína, ale ty trapný scény totálně zkazily dojem. :D

Očista (2013)

Samotná myšlenka téhle očisty se mi v podstatě líbí. Myslím, že to má něco do sebe, ale přece jenom by to chtělo vychytat nějaké mouchy. Každopádně synek blbeček, který, jak se zdá, má natolik nadprůměrné IQ, aby sestrojil robotka a na druhou stranu nedokáže pochopit, že když se venku děje něco zlého, je lepší neotvírat. Jinak mě dost zklamal konec, doufala jsem, že všichni umřou, protože postavy měli žalostně nudné charisma a za celý film jsme se o nich v podstatě nic nedozvěděli. Kdyby se to vzalo za lepší konec, byla by z toho docela slušná řežba, ale v tomhle podání jsou 2* skoro až moc vysoké hodnocení.

Imaginaerum (2012)

Metalové zpracování Alenky v Říši divů s lehce smutnější a ponurejší tématikou.

Zkurvená noc (2003)

V podstatě každý dostal to, co si zasloužil. Každopádně brutálně vymakanej film :D

Paranormal Activity (2007)

Pořád to samý. Klika cvakla, dveře letí, peřina se sama hýbe. Ale ten konec se mi vcelku líbil.