Zocelovací kúra (2015)

Lehce nadprůměrná americká komedie a hlavně jeden z mála filmů, kde mi Will Ferrel v hlavní roli nevadil, naopak mě dobře pobavil. Chvílema to bylo trochu slabší, nechutnější nebo až moc bláznivý, ale to se u těhlech komedií dá čekat

Mezi náhrobními kameny (2014)

opět další skvělý napínavý thriller s Neesonem. Sice nedosahuje kvalit 96 hodin, ale moc k tomu nechybí. Prostředí a celkové ladění je o něco ponurejší, akce opět dostatečně dynamická. Neeson je zase v roli drsnýho, ostřílenýho profesionála pátrajícím pod únoscích, nebo spíše vrazích, což se k němu dokonale hodí.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Trochu jinej James Bond:) Rozhodně vtipnější a ujetější, ale v tom dobrém smyslu.

Mimoni (2015)

Pro děti bomba, ale i dospělí se docela nasmějou. Zásadní podíl má na tom celková roztomilost mimoňů. Tím nechci říct, že by tam nebyly vtipné situace, ba naopak, ale určitě se najdou animáky s lepším příběhem. Celkově je to ale povedený a hlavně zábavný film.

Dovolená za trest (2014)

Na jednu stranu jde o typickou americkou klišoidní komedii, kdy je už od začátku jasné, jak to dopadne. Pokud ale tohle opominete, tak jako já, tak musím uznat, že jde o hodně podařenou a pohodovou komedii. U několika scén jsem se opravdu nahlas zasmál a líbila se mi celková pohodová atmosféra

Fargo (2014) (seriál)

Povedený krimi seriál z chladného severského prostředí. Boduje hlavně zajímavým dějem a skvělou postavou Lorna Malva, kterého dokonale zahrál Billy Bob Thorton. Stejně tak byla, z psychologickýho hlediska, zajímavá proměna pojištováka Lestera. Jediným slabším místem byly pro mě prostřední díly, kde příběh trochu ztrácel dech. Zajímalo by mě nakolik byl příběh dle skutečné události a co si filmaři vymysleli.

Key and Peele (2012) (seriál)

Super skeče, u kterých se kolikrát nasměju více než u nějaké celovečerní komedie...kterou kdyby mimochodem natočili, tak by to mohla být bomba

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Na mě to bylo už bohužel moc stupidní a opravdu vtipných scén je tam minimum. Jedna blbá nebo blbější než druhá...

Velká šestka (2014)

Parádní animák, krásně graficky zpracovaný. V příběhu mi nic nechybělo - napětí, emoce, akce a dost opravdu vtipných scén.

Paddington (2014)

Zábavný a roztomilý animák. Líbila mi celková stylizace včetně grafických efektů.