• Thriller

The Quarry (2020)

tu aj najviac trpezlivý milovník slowburn filmov tri krát zomre...

Kostlivec (2023)

Nič nové pod strechou, ale za mňa je The Boogeyman výborná záležitosť a hnusne creepy monster movie.  Rob Savage je budúcnosť horroru. Bez debaty.

The Passenger (2023)

Popis horror, by som tomu určite nedal. Za mňa to bola velmi dobrá psychologická dráma s prvkami thrilleru/horroru.

Pavučina (2023)

Dobrý rozbeh so zaujímavým twistom avšak trošku slabším záverom. Triková stránka tiež slabšia, ale celkovo nadpriemer.

Zvířata (2022)

Film je inšpirovaný skutočným príbehom holandského páru Margo Pool a jej manžela Martina Verfonderna, ktorí sa usadili na severe Španielska v dedine Santoalla. Film chladno a drsne ukazuje vývoj susedských vzťahov, ktorý vyvrcholí smutným koncom. Silná a zapamätatelná záležitosť.

The Last Voyage of the Demeter (2023)

Krásne, temné. Javier Botet je monštrum v tom dobrom slova zmysle. Øvredal je šikovný režisér, no možno mohol trošku pritlačiť :)

Never Hike Alone (2017)

Jeden z najlepších fan made movies na tému Friday The 13th a Jason Voorhees ever. Bez debatky. Vincente DiSanti uvaril z čistej vody chutnú polievočku a originálny look Voorheesa je pekný! Sám režisér je velký fanúšik série a to čo vykúzlil za low budget z vlastného vrecka necelých $19 000 je rešpektuhodné a som rád, že vďaka podpore fanúšikov, collectorov a horrorových nadšencov sa mu náklady pomaličky vracajú. Minulí mesiac sa mi podarilo zohnať jednu zo screen used masiek :) Asi jeden z najlepších kúskov v mojej kolekcii.