Žena v černém (2012)

Musím říct, že mě při filmu mrazilo.. Což se obvykle nestává.. Byla jsem překvapená podáním role od Daniela Radcliffa:) Film s radostí shlédnu znovu, takových filmů by to chtělo více..

Prolhané krásky (2010) (seriál)

Musím říct, že THRILLER je v tomto seriálu od začátku až do konce... Nelze nic jiného než hodnotit kladně! ;)

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Byl to film o pomstě, plný nenávisti a zároveň i lásky, pod tím vším se s toto stal romantiký film.. A nutno dotat, že konečná zápletka mě dostala, nebot toto jsem vůbec nečekala!:) Johnny Depp jako vždy- úžasný:3

Upíří deníky (2009) (seriál)

Začala jsem se na tento seriál dívat, kvůli velké prázdninové nudě.. No vzniklo mezi seriálem a mnou jakési pouto.. Hned jak je možná stáhnout nejnovější díl, neváhám ani minutu.. Už se moc těším na 6. sérii.. Teď se dívám hlavně kvůli hvězdě Ianovi Somerhalderovi!:3 Lidi, fakticky mě tento seriál dostal! :**D

Turnaj zabijáků (2009)

Film celkem ušel, dívala jsem se jen kvůli Ianovi Somerhalderovy :)) No jeho role se mi na konci vůbec nelíbila.. Ale jinak kdo nemá rád akční filmy a samé bomby, pistole atd. , tak at se nedívá ;)

Bojovník (1997)

Film to byl skvělý.. Johnny Depp se skvěle předvedl a tak všem dokázal, že jeho talent je ohrumující a že zvládne jakýkoli žánr filmu! Zbožňuji ho a toto bylo úžasné! :* Je to smutný příběh, takže nejde říct nic jiného, než že mě konec teda totál vzal... Ale jinak velmi podařený film, tudíž nejde hodnotit jinak než kladně! ;)

Osamělý jezdec (2013)

hned na začátku filmu jsem přemýšlela, který z těch dvou ( Johnny Depp a Armie Hammer) hraje většího pošuka.. :DDD Na filmy s Jonnym Deppem se naprosto bez zaváhání koukám.. On bude snad nadosmrti hrát pošuka.. :D Ty role mu fakt sedí, zvlášt, když prohodí jeden z těch úchvatných ksichtů! :D Děkuji moc! :*

La figlia di Elisa - Ritorno a Rivombrosa (2007) (seriál)

Musím uznat, že seriál Elisa di Rivmbrosa I. , II. a III. je opravdu velmi vydařený film.. Hudba je úplně originální! Nejvíc mě bavila I. série kde hrál můj oblíbený ALESSANDRO PREZIOSI :3 .. II. série už byla trošku nudnější, nic méně jsem s radostí dokoukala.. S velkým nadšením se se vrhla i na III. sérii , kde mě ohromila Agnes svojí podobou na Elisu a Fabrizia.. Jinak obsazení některých hercu nic moc. Např. Martin Ristorri - nepřišel mi moc sympatický :/ , ale i tak jsem díly dokoukala! Konec konců FABRIZIO( Alessandro) byl nenahraditelný! Mile mě i překvapil herecký víkon Lucrezie van Necker, která zahrála naprosto boží mrchu ;))

Plán útěku (2013)

Mě se ten film líbil.. Měl vše parádně prozkoumané a promyšlené.. A zápletka nakonci neměla chybu.. Nevím co víc dodat! Super! ;)) :**

Elisa z Rivombrosy (2003) (seriál)

Vynikající seriál. Fabrizio je opravdu sympatický :3 I Elisa se mi líbí a Lucrezia byla moc zmalovaná, jinak opravdu dobrá mrcha.. Líbilo se mi jak Elisa dokázala projevovat vášeň a smutek.. Lucrezia taky opravdu dobře hrála svoji roli.. Jinak se mi nelíbilo, že Fabrizio umřel, ale dočetla jsem se, že to bylo s důvodu Alessandrovi osobní prosby.. Netvrdím, že Christiano nebyl hezký, ale už jsem nikdy necítila tu radost, jakou jsem měla při pohledu Fabrizia na Elisu... No a hudba byla opravvdu ohromující. :))Jak vidím, je tu spousta lidí, kterým se tento seriál nelíbil.Já musím však hodnotit kladně! :)) :3