Cena svobody (2014)

Emotivní snímek, kde hlavními hrdiny zdaleka není Reese, ale 5 dětí ze Sudanu. Chceš li jít rychle, jdi sám. Chceš li dojít daleko, jdi s přáteli.

Pekelná kuchyně (2005) (pořad)

1 série 80% fandil jsem Elsí. 2 série 70% fandil jsem Heather od první minuty a nakonec to celé (vyhrála). Ostatní ženy v téhle sérii jsou totální .... 3 série 70% fandil jsem Rockovi. 4.série 65% bez favorita 5.série 90% fandil jsem frajírkovi Dannymu. Zatím nejlepší série. 6.série 90% fandil jsem Vanovi a Bajinka Daveovi. Výborná série. 7.série 80% fandil jsem Jay Santosovi 11. série 90% fandil jsem Jonovi Scallionovi 12. série 80% bez favorita

Avengers: Endgame (2019)

Tolik emocí při sledování tohoto snímku jsem zažil jen párkrát za život a je to síla, pro toho co sleduje celé marvel universum. Pro ty kteří zde hledají pouze akci, může být film trochu zklamání, protože se jí dostane jen cca 30 min ke konci filmu, ale pro mě to bylo vše dokonale sladěno a jsem rád, že dostali prostor hlavně ti, kteří to celé začali a nesfoukla jim to vše Cpt. Marvel. Pokud bych měl najít nějaký mínus, tak potom jedině humor i ve vážnějších scénách které bych klidně oželel a byl ještě více emocionálně vtlačen v kině do sedadla. Za mě naprostá paráda celých 11 let a poslední 2 díly byli velkým vyvrcholením... Děkuju za to. Spoiler: Scény ironmana a její dcery to pro mě byla velká srdcovka a byl jsem z těch scén naprosto naměkko a taky jsem z nich cítil radost, jako bych nevěděl jestli se smát nebo brečet. Ironman v tomto snímku ze sebe vydává naprosté maximum a kloubouk dolů. Táhnul celý tento svět, nevím jestli mu fandili úplně všichni, ale minimálně byl nejoblíbenějším hrdinou, jakého marvel stvořil a tím, že on vše zvrátil v dobrý konec udělal márvel alespoň za mě správné rozhodnutí i za cenu jeho smrti.

Vysněná meta (2016) (seriál)

Pilot mě bavil 4*, ale po 20 minutách druhého dílu jsem to vzdal.

Westworld (2016) (seriál)

První série 4,5*. Druhá série je o trochu slabší 4* (díky velkému zásahu hlavní linky, kde dokola skáčou saláti se samopalama), ale s02e08 je pro mě zatím nejlepší díl celkově.

Captain Marvel (2019)

Konečně pořádná hrdin(k)a, která je drsná a zároveň sexy. Gol Gadot z wonder woman je hezká, ale to je tak všechno. Krásná animace, fajnový Fury a potěšil mě i Jude Law. Nemohu se dočkat Avengers endgame! :)

Sicario 2: Soldado (2018)

Akce od začátku až do konce. To co se mi líbilo na prvním díle v posledních 20 minutách je tady v podstatě celý film. Za mě Akčnák s velkým A. Plný počet. V ostravě s Láskou.