Iron Man (2008)

Charisma Roberta Downey juniora... k nezaplacení. Postava Iron mana je přesně pro něj.

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Skvěle pojaté akční scény a dobré efekty, mělo to tempo, bohužel mezitím bylo poloprázdno...

Baby Driver (2017)

Každý má rád hudbu a rychlou jízdu, oddechovka která neurazí s pěknou Lily James

Pásky z Nagana (2018)

Emoce v sedmi letech i dnes po tolika letech. Skvělá práce.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

V Ostravě s Láskou. Scifi a i fantasy se konečně může točit bez grafických omezení a záleží (jen) na fantazii scénáristy, potažmo režiséra.Je to velkolepá grafická show. Pro hráče her je tenhle filmjako stvořen, snáze se orientují v ději a znaji postavy. Za mě je to po dlouhé době excelentní práce (naposledy mě ještě víc dostal Interstellar) Jen tak dál dámy a pánové. :)

Zúčtování (2016)

Líbí se mi takovéto filmy, kde je jedinec nade všemi. Až na závěrečnou přestřelku, kde je Affleck jako Texas Rangers neprůstřelný, se mi všechny scény páčily a chtěl bych pokračování.

Blade Runner 2049 (2017)

Film jako takový mě moc nezaujal. Hlavně po dějové lince, za to láska Any de Armas ke Goslingovi a její herecký výkon se mi líbil.

Everest (2015)

S Bajískem v Hotelu Křížový vrch. ♡

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

S Bají v Ostravě, libilo se mi to pojetí ve stylu single playerové hry. Celkem zábavné, samozřejmě z toho šlo vytěžit i víc...