Velká hra (2017)

První film s mou láskou Bajinkou viděn v Třinci... Musím říct, že se tam na můj vkus až moc vše vysvětluje, jediné co se mi líbilo byli sportovní prequely do minulosti a Kevin Costner.

Vetřelec: Covenant (2017)

Za mě paráda v podání Michaela Fassbendera, ten chlap se mi líbí víc a víc. Pátou hvězdu nedám, protože to mohlo být daleko hororovější.

Kráska a zvíře (2017)

Nejvíce mě zaujal Dan Stevens a hodně dobrá práce animace zvířete. Zpivání bylo překvapivě ku prospěchu a jsou tam i drobné, vtipné momenty. Dobré obsazení.

Mystérium sexu (2013) (seriál)

1. série 70% Caitlin Fitzgerald je úžasná.

Stranger Things (2016) (seriál)

Na stranger things se mi nejvíc líbí ta dětská stránka pohledu na věc, na kterou by dospělí nikdy nepřistoupili. Herci hrájí skvěle, bez výjimky a ta 80. léta jsou oproti současnosti skvělý tah.

Rodinný film (2015)

Film bez pointy, v podstatě o ničem s dobrým hereckým obsazením. Závěrečnou scénu: shledání se se ztraceným( pravděpodobně mrtvým) psem bez špetky emocí jsem nepochopil...

Aladin (1992)

Pravděpodobně nejlepší animák v tomto formátu a to díky “CRAZY“ džinovi a létajícímu koberci.

Lucifer (2016) (seriál)

Pilot- obyčejná kriminálka... velké zklamání

Bohové Egypta (2016)

Podhodnocený film, na který se parádně kouká... Přesně takhle měli vypadat filmy typu:Válka Bohů,Souboj Titánů atd. Krásná vizualizace propojená s egyptskou mytologií a jejich bohy určitě stojí za shlédnutí a vůbec bych se nezlobil , kdyby takhle natočili hru God of War.