Život (2017)

U mě dobré. Pár nekonzistencí, občas díra v zápletce, ale jinak se mi to líbilo. Poctivá čtverka.

Anihilace (2018)

Jak já jsem rád, že nejsem filmový teoretik a tak se můžu koukat jako obyčejná trapka z paneláku - otevřít lahváč, občas se poškrábat na koulích, ale hlavně konzumovat a neřešit duchovno. Annihilation je příjemně komorní, příjemně mrazící a vizuálně atraktivní podívaná. Lidi z kytek, zmutovaný medvěd, luxus. Rušivé flešbeky mi moc smyslu nedávaly, naopak džungle je zpracovaná dobře a scéna kolem Majáku je perfektní. A že scénář nedává smysl? Chuj s tym. Akorát Natála nám jaksi stárne...

Ulice Cloverfield 10 (2016)

Johoho, napínavé jak malé trenky :). Až na pár nelogičností má filmek slušný spád, na začátku pěkně mrazí a na konci hoooodně zahřeje. Kašlete na název.

Kadeřnictví - Je vegetariánství zdravé? (2018) (epizoda) odpad!

Tak 3. díl rovněž trapas... evidentně nejsem cílová skupina tohoto typu humoru. Korunu tomu dává pražština, nedá se to poslouchat...

České moře (2017) (pořad)

Nápad asi dobrý, ale neskutečně mě iritoval styl, jakým Míra Čech mluvil - už ze sebe dělal debila neuvěřitelným způsobem a tím pro mě celý koncept shodil. Po dvou epizodách jsem nad tím zlomil hůl :)

Far Cry (2008) odpad!

herdek, co jsem to viděl????? Džek bez červené havajské košile? kdyby se to nejmenovalo Far Cry, tak bych dal slabší dvě hvězdy za snahu, ale tenhle film si ze hry nevzal snad nic. milostná scéna? kde je "pan tajemný" vodící Džeka po ostrovech? kde jsou Trigeni? kde je hromada helikoptér? kde je Crow? pokud se odpoutám od vazby na hru, tak jsem měl co dělat, abych se donutil film dokoukat. divná kamera, ze které se mi dělalo šoufl, děj bez děje, chaotický střih... ne, tohle mi nesedlo a to jsem schopen s otevřenou pusou zkonzumovat takřka cokoliv

Kouř (1990)

Těžký bizár odrážející uvolněnou atmosféru přelomu dvou režimů. Úžasná choreografie, úžasné texty, úžasná kamera a propracované detaily.

Kosmo (2016) (seriál)

Baldýnský na hrad :D. Čůrám smíchy. Kdo by to byl řekl, že v politicky korektní době vyrobí ČT tak krásně kousavý pořad. Jsem zvědav, kdy ho zakážou.

Snowden (2016)

Témata uvedená ve filmu rozhodně stojí za zamyšlení, ale... film jako takový je strašně rozvláčný. A hlavní postava je zahrátá tak prkenně a nesympaticky, že bych jí nevěřil ani dobrý den.