Vyšší princip (1960)

Naprosto strhující a perfektně provedené drama o odvaze profesora latiny a o zbabělosti studenta, který "práskne" své spolužáky a tím způsobí jejich smrt. Film vede k zamyšlení a konec mě dohnal k slzám. Skvělý výkon herců jako je Smolík, Brejchová, atd. Tento film si nezaslouží nic jiného než 5 HVĚZDIČEK!!!!!!!!!!!!

Insidious 2 (2013)

Další dobrý horor, po kterým jsem nemohla usnout další noci. Velmi dobrý děj navazující na předchozí díl, který má happyend. Ale podle mě to bylo o něco horší než první díl, proto dávám 4 hvězdičky.

Insidious (2010)

Pro mě je to dost dobrý horor. Rozhodně patří mezi ty nejlepší horory. Má to děj, který není špatně zpracovaný a strašidelná hudba se k tomu hodí. Horory tohoto typu (duchové, mrtví, napětí a žádná krev) mě baví víc než nějaký krváky z blbým dějem. Sympatický herci a slušný scénář. 5 hvězdiček!!

Gran Torino (2008)

Film, který podle mně patří na žebříčku nej filmů víš než na 18. místo. Ze začátku to vypadalo jako normalní film (nic extra), ale konec mi vyrazil dech!!!! Takovej konec jsem vůbec nečekala a rozhodně je Gran Torino jeden z mála filmů, který mi vzaly řeč. Dávám 5 hvězdiček.

Pátek třináctého (2009)

Tak tohle mě fakt nebavilo. Když to režisel vymejšlel, musel si přitom asi vařit večeři, protože kdyby si s tim dal větší práci dopadlo by to jinak. Na pátek 13 jsem se dívala s bratrancem a ten se mohl strachy zbláztit (nechápu proč, při takový blbosti) já jsem se jen nudila a hrála jsem GTAčko. Jako není to nejhorší horor, ale nemà k tomu daleko!!!:-(

Válka světů (2005)

Podle mě je to dost hustej film. Na válku světů se můžu dívat každej den a neomrzí mě to! Tom Cruise zahrál svou roli velmi dobře a zvuk i efekty filmu je výborný. Pro mě je to další skvělý film, který dokazuje, že Steven Spielberg je génius !!

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Tenhle seriál jsem sledovala když mi byly asi 4 roky a jediné co si z té doby pamatuju je, že jsem každou noc nemohla usnout, protože jsem se hrozně bála. Asi před rokem jsem se na Věřte nevěřte začla dívat znova a teď je to jeden z mích nejoblíbenějších seriálů. Viděla jsem už všechny díli a pořád se na to dívám znova. James Brolin se mi moc nelíbil a i jeho díli byly o něco horší, ale Jonathan Frakes byl mnohem lepší. Některé díli jsou strašidelné, ale většinou jsou velmi zajímavé. Nejstrašidelnější je ta melodie na začátku!:-)

Skyfall (2012)

Já bych řekla, že je to trochu jiný James Bond, ale není to vůbec špatný. Dokonce je to dobrý!! Mě se nejvíc líbí ta scéna na začátku filmu na střeše vlaku, nebo na konci jak umírá M (smutný). Jelikož se mi Daniel Craig na roli Jamese Bonda nikdy nehodil dávam 4 hvězdičky.

Schindlerův seznam (1993)

Tenhle film mě doslova šokoval!! Nikdy jsem nechápala jak mohli být Nacisté takhle bezcitný. Při sledování tohohle filmu jsem byla jako přilepená k židly a chvílema jsem ani nedýchala. Některé scény mě dokonce rozbrečely. O Stevenu Spielbergovi jsem si kvůli Čelistím myslela, že je to takový průměrný režisér, ale film Shnidlerův seznam můj názor rychle změnil. Po shlédnutí tohoto filmu se Spielberg stal mím nejoblíbenějším režisérem. A Liam Neeson je v hlavní roly víc než jen skvělý. Dávam 5 hvězdiček

Píseční žraloci (2011) (TV film) odpad!

Tak to je teda největší blbost tisíciletí!! Při režii tohoto filmu musel být režisér asi pěkně sfetovanej. To že filmový efekty stály za nic, to by se dalo přežít, ale to že když se někdo prochází po pláži a najednou na něj vyskočí z písku žralok -to je trochu příliš!! ODPAD!!!!!!!!!!