V oku tornáda (2014)

Jak už tady někdo psal ve filmu jsou slušné efekty. Jinak jsou tam špatná dialogy, ale díky efektům (a dvou blbců, co pořád točili šílený videa) jsem se rozhodně nenudila.

Mravenec Z (1998)

Já jsem se u toho filmu nudila, ale dávám 2 hvězdičky za animaci a za někdy vtipné hlášky.

Matrix (1999)

Matrix mě baví a myslím, že je to jeden z nejlepších filmů vůbec - i když mi místy něco uniká a film potom moc nechápu. :-) jinak se mi moc líbí ta hudba.

Top Gear USA (2010) (pořad) odpad!

Jaký to můžou být tupci, když si myslí, že natočí alespoň stejně zábavný pořad, jako je TOP GEAR s Clarksonem, Mayem a Hammondem!!! To je blbost- odpad.

Top Gear (1978) (pořad)

Pro mě je to nejlepší a nejzábavnější pořad o autech. Nejvíc mě baví díly, ve kterých se Clarkson, May a Hammond vydájí někam do světa, aby projezdili různá-strašná místa s nějakýma ojetinama- to je vždycky sranda!!! Jelikož auta miluju a u tohohle pořadu se navíc skvěle bavím a nenudím se, tak dávám 5*****!!!!!!!!

Pochyby (2008)

I když je ten film někdy až zdlouhavý, podle mě rozhodně není nudný. Nejvíc se mi líbily ty dlouhý,skvělý dialogy, ale musím říct, že i tři herci(Streep,Hoffman, Adams) byli skvělí a svojí roli zahráli dokonale. No, rozhodně jsem se nenudila.

A.I. Umělá inteligence (2001)

Docela dobré, ale místy i nudné. Jo, docela doják- u toho filmu jsem polovinu brečela.

Sopka (2009) (TV film)

Divný, nudný, nezajímaví, většinou špatný herci. Podle mně to patří mezi nejhorší katastrofický filmy. Dávám jen jednu hvězdičku za poměrně dobré efekty.