Venom 2: Carnage přichází (2021)

Venom 1 bola ako tandemovy zoskok z lietadla. 2 som cakal ze bude zoskok s este vecsej vysky, bohuzial premna sa padak neotvoril...

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Odpocivaj po kuskoch :D vinikajuce hlody padaju v tychto dieloch a samozrejme čak norizzz. Zabava a akcia obcas sa nic nedeje no uvidime co 3ka

Expendables: Postradatelní (2010)

Dolph lungreen v prvych minutach nastavi latku zvysku flmu: Varovny vystrel :D Zvysok je uz poriadny ulet a vystrcit sa z lietadla iba v okuliaroch parada kto by si to bol predstavil. Nakonci uz trochu inferno ale horiaci plamen v silvestrovych ociach hoc len na polsekundy sa mi vril do sietnice

Jurassic Shark 2: Aquapocalypse (2021) odpad!

Pana Beka!!!!! Pre koho toto "dielo" vzniklo nechapem. Ani pre deti ani pre dospelich. Uchilactvo normalne diagnoza

Mařenka a Jeníček v lese hrůzy (2020)

Chcelo by sa mi to lubit viac...cakal som janka a marienku ale toto bolo na moderny styl . Kazdopadne bola tam čarodejnica

Půlnoční nebe (2020)

Prilis ludske o ludoch nic extra, ponudiťoddych

Utajený pasažér (2021)

Vesmir. Nekonecny, beztiazovy..vecsinu casu je furt umela gravitacia. Uletel dekel na dverach? nevadi. V trištvrdke filmu konecne napatie..no a neubranim sa pocitu ze som vycitil ze su to kulisy :(((

Život (2017)

Docela zaujimave sci-fi aj vierohodny koniec

Díra (2019)

Riadny ulet !!!