Nevěrná (2002)

Verna veru ano. Zaujimavy pribeh priebeh aj rozuzlenie. Dobre herecke vykony

Pravdivé lži (1994)

Splna vsetky ocakavania nad ocakavania. Paradne triky aj dej mimo hlavnu liniu

Predátor 2 (1990)

V los angeles sa usporiadava lov na ludi. Trochu slabsie pribudli zbrane a clovek dostal navnadenku na votrelca. Tento diel bol viacmenejk o tom ze ma byt dalsi diel ...

Predátor (1987)

zaveracny ironický smiech pri autodeštrukcii na trochu vytiahol z filmu. Arnold natrety hlinou na modelovanie ktoremu bola zima rola sadla a ukazal sa. Film je presiaknuty dobou ked bol toceny. Dobrý počin

Mythica: Čaroděj (2015)

Docela naivne. Miestami navodzuje atmosferu witchera a efektami diablo, no inak pateticke

Musíme si promluvit o Kevinovi (2011)

Pritomnost, minulost, buducnost vsetko sa to vari 1 cez 2. Potom sa to uz aj trochu ustali a nakoniec sa to uzavre. Ci? jak to je pustia ho na slobodu ?

Lux Æterna (2019)

V uvode hned s pozlatkom nahodena uvaha o extazi v epilepsii ukonci skutocne film co je nepozeratelne. Napriek tomu dobry pocin s prostredia za kamerou. Cisty chaos nizko rozpoctoveho filmu kde ma kazdy tvorca Kamera,rezia,herci si demokraticky vyjadrit a presadit svoje. Ftipne aj poucne skodaze neviem jazyk pozerat sa treba v tomto snimku sustredene

Lapsis (2020)

Bizarium. Celkom jedinecny napad trochu onicom rozpletenie kablov...

Modré diamanty (2018)

bol som vcelku milo prekvapkany, obcas sa to vlece a opakuje/ta romantika/  ale malo do dynamiku čas sa kratil nebolo ho vela a nakoniec aj vyprsal.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Trojka je už riadna sekaná. Oproti 1a2 premna postradalo z humoru i ked stale bolo citit podpis postradatelných. Ovšem na akcii sa tu nesetrilo a zaverecna honička hadam vyse  polhodiny si clovek neodskoci ani wc. To herecke obsadenie je proste bombo