• Pohádka

Pařba ve Vegas (2009)

Bylo to ze života a o životě. Některé komentáře mi připadají jako by snad někteří film ani neviděli. Jejich škoda.

Román pro muže (2010)

Nejsem ani filmový kritik ani odborník v této branži. Mám trochu víc životních zkušeností a film se mi líbil. Hodnotím ani ne tak film jako spíše myšlenku. Pan Donutil, Vanda Hybnerová i Miroslav Vladyka mě nezklamali, stejně tak tehdy ještě méně známí představitelé v dalších rolích.

ABBAmánie (1977)

Byla skupinou mého mládí. Obdivovali jsme je, sháněli tehdy ještě desky...Film se mi líbil, na tehdejší dobu něco převratného. Abba je dnes fenomen, podobně jako Beatles, o kterých se dnes děti učí. Obdivuju umění skladatelské i texty, které jsou často odrazem vlastních životních zkušeností členů skupiny. Fandím jim i dnes, protože jsou dobří.

Četník v New Yorku (1965)

Mně se filmy s L.de Funesem líbily. Živelnej humor je nenapodobitelnej. A dabing F.Filipovského nemá chybu.

Sama doma (1998) (pořad)

Co maj mamky na MD dělat? Kromě každodenního kolotoče, můžou chodit někam do mateřskýho centra. Ale tohle není jen pro maminy. Někdy to skouknu a docela mě to baví. Jindy jdu radši na zahrádku vyplet pažitku nebo ošetřuju podlahovou krytinu. Mimochodem, nevím, kterej...vymyslel termín mateřská dovolená. Byla jsem na ni čtyřikrát, ale do dovolený to mělo daleko.

Kouzelná školka (1999) (pořad)

Já dávám tři. K některým uvádějícím mám výhrady, ale děti je nepochybně berou, jinak by je asi vyměnili. Majda se mi líbila na začátku, ale na diblíka už je dost ve věku nediblíků. Jitka Molavcová, Jana Hlaváčová, Libuše Havelková a děda Kostelka byli fajn. Ne už tolik mužský diblík Michal, který někdy vypadá, jako by si odběhl z Mimtria. Ale nápady, co má, ujdou.

Slovácko sa nesúdí (1975) (seriál)

Seriál mi vždycky zvedl náladu. Dvojice šprýmařů, ale zároveň spravedlivých chlapů mě dostane pokaždé, když se dívám.

DO-RE-MI (1998) (pořad)

Pěveckým soutěžím se nevyhýbám a jsem ráda, když objeví nějaký talent. V téhle soutěži úroveň účinkujících značně kolísala. Od překvapivě dobrých výkonů po ty,co by měli svoje aktivity ve zpěvu nechat za dveřmi koupelny. Trávníčka jsem zatratila coby konferenciéra a Sabina mě taky moc nepřesvědčila, i když jako herci mi nevadí, ale většinou ani nepřekvapí. Divadelní činnost nehodnotím, hrát v divadle jsem je neviděla.

Mamma Mia! (2008)

Viděla jsem i naživo v Praze. Podle mne je téma hodně podobné životu jedné z dvojic skupiny Abba. Škoda, že to tehdy neudělali stejně. Ale oni už měli rozjetou kariéru. Nevím, jestli se někdy najde tak dobrá skladatelská dvojice jako Ulveaus a Andersson.

Rozpuštěný a vypuštěný (1984)

Tenhle film je pro mne kultovní. Poprvé a myslím i naposled se tam sešli Bróďa a jeho syn Marek. Jiří Zahajský a Petr Čepek , Rudolf Hrušínský. Není třeba jmenovat další.