Music Within (2007)

Áno, je to teatrálne, polarizujúce a sladké. Ale čo na tom!? Veď je to v konečnom dôsledku výborný film. Spracovanie ozaj nie je najlepšie. Celý film ťahá Michael Sheen so svojím hereckým výkonom a humorom_čisté, vtipné, zaujímavé 90%

Kmeny - Motorkáři (2015) (epizoda)

Ak chcem masám predstaviť to, prečo by sa motorkári nikdy nevzdali svojich strojov, ťažko vyrozprávam ak sedím v sedle a hovorím do kamery. V tejto epizóde zúfalo chýba tá dynamika - zábery ako si to týpek klopí zákrut, ako si človek na harleji vychutnáva cesta nekonečnou krajinou, ako si to plochodrážnik reže zákrutou a pod. Inak to predsa nemá cenu_65%

Sabotáž (2014)

Konečne Akční / Krimi / Drama / Thriller, kde nelietajú autá z lietadiel, nejde o medzinárodnú špionáž prepchatú konšpiráciu ani o bezduché krvavé jatka. Film stojí pevne nohami na zemi pričom sa popri reálnych akčných scénach rozplieta v celku pútavá zápletka. Celé to stojí aj padá na Arnoldovi. Slabinami je plytké finále a vo filme sa dá nájsť pár nelogickým medzier v príbehu. Každopádne ako koncept výborné_75%

Colette (2013)

Je pre nás povinnosťou neustále pripomínať udalosti holokaust, aby tieto neupadli do zabudnutia, tobôž aby sa vrátili. Táto téma sa nedá vyčerpať, nie vždy sa však správne uchopí. Práve Colette je film, ktorý skrátka nefunguje. Aj napriek dobrým hereckým výkonom film človeka nevtiahne_35%

Šéfové na zabití 2 (2014)

O trochu viac hlúpejšie a detinskejšie než jednotka, ale napriek tomu oveľa vtipnejšie_výborné obsadenie, humor, sčasti predvídateľný_75%

Velká šestka (2014)

Má to všetko, čo animák má mať_zaujímavé charaktery, humor, zápletku, Happy end 95%

Americké graffiti (1973)

Ak je tento film verným zrkadlom americkej mládeže tej doby, tak je mi tej generácie naozaj ľúto. Rovnako ako adolescenti nevedia čo chcú a čo zo sebou, rovnaký je aj film. Lucas nás vedie nedejovým dejom, pričom to človeka nijako nepobaví, neohromí ani neobohatí_slabý námet 45%

Kmeny - Rainbow (2015) (epizoda)

Čo do obsahu aj formy zatiaľ najlepšia časť_90%

Železná srdce (2014)

Myslím, že to bol jeden z najlepších súčasných World War 2 filmov... až do tej nešťastnej záverečnej scény_75%

Need for Speed (2014)

Je to celé také, hm... milé. Priamočiary dej, predvídateľné, krásne autá a vôbec na nič sa to nehrá. Človek by však čakal od filmu vychádzajúceho s kultového NFS možno niečo... viac... _ako celok výborné, jednoduché 65%