Terminator Genisys (2015)

To sa akože terminátor vrátil terminovať terminátorov a budúcnosť sa menila a profesor Xavier akože neumrel? Neskutočné... ale celkom pekné_vtip, Emilia Clarke a nostalgie_60%

Žena v kleci (2013)

Tak takto vzniklo oddelenie Q. Priamosť deja nieje vôbec na škodu (od tej stopáže by sa aj tak viac nezmestilo). Pravdou je, že flashbacky mohli prísť neskôr... Inak Výborne rozpracované charaktery a pútavá zápletka _ 85%

Hypnotizér (2012)

Z knihy ma mrazilo tak, ako sa patrí na severské krimi. Samozrejme kniha bola v mnohých ohľadoch lepšia ako film. Filmové spracovanie však celkom prekvapilo. Precíznosť spracovania sa však trocha bije s obsadením postáv, ktoré sa ku svojím charakterom jednoducho nehodia. Už sa teším na Paganinikontraktet _skvelý thriller, zápletka 70%

Kung Fury (2015)

Lepšie 100-krát vidieť ako raz počuť_originálne, vtipné a neskutočné 90%

Poslední přežije (2015)

Ten film je tak neskutočne trápny. Divím sa, že hlavnú úlohu nestvárnil Nicolas Cage _10%

9 a 1/2 týdne (1986)

Že romantická dráma. To aj filmy Rosamunde Pilcher sú napínavejšie a lechtivejšie. Ale aspoň som si príjemne pospal. Hviezdička za striptíz Kim Basinger (vtedy 33 ročná) _15%

Lovelace: Pravdivá zpověď královny porna (2013)

Ten film má normálne hĺbku :) . Všetko klape ako má. Aj keď človek vie, ako to dopadne, tak film nenudí. No a že to nieje úplná pravda? Kto vie, kde je pravda_námet, odkaz a skvelá Amanda Seyfried 80%

Avengers: Age of Ultron (2015)

Sklamanie. Kvôli efektom asi neostali peniaze na dej. Vývoj postáv nulový, obohrané vtipy, neskutočne dlhá stopáž. Zase raz trailer zaujímavejší než celý film _ 40%

Kmeny - Tattoo (2015) (epizoda)

Zatiaľ najhoršia časť_15%

Kmeny - Skinheads (2015) (epizoda)

Po formálnej stránke je to slabota. Zvuk, strih, kamera dosť zaostáva. Po obsahovej stránke je to nesúrodé, načaté témy sú nodopovedané a to je škoda_40%