Vzpomínky (2006)

Přesně jak řekl POMO, u tohohle filmu lépe nepřemýšlet, jinak by jste přišli na spoustu nesrovnalostí a ůplných blbostí. Pokud se tomu vyvarujete tak se na to dá koukat. Mám rád sci-fi filmy, i s časovou smyčkou...ale na můj vkus těch s časovou smyčkou začíná být v poslední době trochu moc.Asi je to v módě..

Zabij, nebo budeš zabit (2007)

Klasický akčnák kde se všichni pozabíjejí. A mě se to moc líbilo, skoro jsem dal 5*...no jo prostě mě takové filmy berou taky.

Dannyho parťáci 3 (2007)

98 procent filmu je napsroto nudná slátanina. Film je ještě více zmatenější než 2jka, není tam nic nového . Prostě se to nese ve stejném duchu jako předchozí dva díly, jen je to ještě nudnější. Je mi trochu líto, že se k této roli propůjčil takový pán herec jako je Al Pacino. Ani ty 2* si to nezaslouží...To jen z lítosti..

Lucky Girl (2001) (TV film)

Ano na TV Film velice dobré. Pro mě 70procent. 4* dávám pro to, že cítím jakousi malinkou dějovou linii s mou zálibou v hernich automatech :D .

Ukradené Vánoce (1993)

Řeknu to jednoduše, ABSOLUTNĚ nechápu co tenhle film dělá v top 200. Proč má tak dobré hodnocení? Už Burtonova CORPSE BRIDE byla slabá, tak jsem čekal, že tohle bude lepší, ale kde nic tu nic. Pár opravdu hezky udělaných obludných "xichtů" , ani solidní atmosféra to nezachrání. Horor to není ani z části. Komedie? NE! Nezasmál jsem se ani jednou, snad možná malý úsměv na tvaři se dvakrát objevil. Ano muzikál to je! Ale to já od filmu nepožaduju. Asi tyhle Burtonovské animáky nejsou pro mne. Přestovšechno chápu, že se to někomu může líbit. Ale 88 procent.....?!

Billy Elliot (2000)

Až do poloviny to byl nadprůměrný film na který se mi dobře koukalo, ale říkal jsem si, že více než 4* tomu určitě nedám. Ale tak skvěle emocionální konec jsem snad ještě neviděl. Paráda.

Pobuda (2005)

Nezasmál jsem se ani jednou, to myslím hovoří za vše... Nejslabší film našeho milovaného tlouštíka Gérárda.

Serenity (2005)

Příjde mi, jako by to nemělo ani začátek, ani konec. A když nad tím tak přemýšlím ani žádny prostředek vlastně. Ale úplně odpadem bych to nenazval, vlastně jsem se u toho ani nenudil. Čemuž se divím...

Cashback (2006)

Už první scéna s hrnkem mi říkala, že to bude skvělý film, což se potvrdilo. Zajímavá atmosféra. V první řadě bych tomu dal nálepku Komedie, protože jsem se skvěle bavil. Nenásilně nás film poeticky provází úsekem života mladého muže, zhrzeného láskou. Ale jak už to bývá, když je člověk ůplně na dně tak se má aspon od čeho odrazit..že..?

Ring volný (2004) odpad!

Tohle je výsměch, snůžka absolutně trapných rádoby napínavých keců. Drama to není rozhodně, se světem boxu to má taky pramálo společného.Nevím co ktomu říct víc. Snad jen "Ruce pryč, zdraví nebezpečné "