Hotel Rwanda (2004)

Tohle vysoké hodnocení má obsah, tudíž historická událost která je samozřejmě velimi silná...pokud mám ovšem do hodnocení promítnout i kvalitu filmu jako takového nemůžu dát víc než 4*, to proto že v něm není nic "spešl", nic objevného ani extrémně silné momenty. Jen Don byl co se týče umělecké stránky excelentní.

Dragonball: Evoluce (2009)

Film který jsem viděl bezprostředně po G.I.Joe, a hlavně z tohoto důvodu musím dát aspoň o 1* víc, protože jsem se u něj jednoduše bavil o 100procent více. Samozřejmě to je strašná kravina ale...:-)

G. I. Joe (2009)

Typický příklad toho jak může trailer klamat, jelikož po shlédnutí jsem dokonce i uvažoval že bych si na to zašel do kina, díky bohu jsem na to neměl dost peněz. Nechutně přeplácaná béčková taškařice v áčkovém obalu a hlavně za áčkové peníze, která navzdory titulku hlásajícího že se film odehrává v nedaleké budoucnosti, působí jako prostředí počítačové hry z roku 2800. Film, ve kterém působí trapně už i jen samotná chůze, která má působit strašně drsňácky...to ani nemluvím o rozhovorech, no spíše rádoby drsných hláškách. Film ve kterém mě z obrovkého množství postav "zaujala" jen jedna...Snake...a to hlavně proto že za celý film nepromluvil ani slovo..vřele nedoporučuju lidem kteří nezbožňují scifi. Ti ostatní to možná přežijí..

Revizoři (2003)

Pecka. Těším se na Predators.

Earth (2007) (TV film)

Obrázky krásné ale dokument mohl být podán zajímavěji. Lpí se zde výhradně na obrazovou stránku a to mi nesedí natolik abych dal plný počet.

Jen na sex (2008) odpad!

Životu nebezpečná sračka.

Smrt on-line (2008)

Hlavní hrdinka se celý film chová a jedná jako inteligentní stvoření, ale při situaci na mostě v závěru filmu by se 3leté dítě s downovým syndromem zachovalo inteligentněji než naše geniální agentka FBI.

Labyrint lží (2008)

Ach jo. Ridley Scott alias reklama na dobře odvedenou nudu, opět.

96 hodin (2008)

To jest totální pecka. Jsem spokojen. Ukojen.