• Thriller

Mr. Bean: Největší filmová katastrofa (1997)

Televizní Bean je klasika kterou můžu sledovat stokrát a pořád se chlamu jak malej jarda...Do jeho prvního výletu na plátno se ale cpe laciný americký "cheesy" humor, který si musí před tím geniálním britským škrábat na hlavě protože e videntně moc nestíhá jak nevtipnej je a jak moc vykrádá původní beanovské gagy. Ale Atkinson pořád dělá ksichtíky takže se lidi pořád baví a baví a já se uchichtnul s nima ale jinak to víckrát vidět nemusim.

Kokain (2001)

Výborný životopis býválého krále mezi dealery drog v USA je naplněn srandovníma i vážnýma historkama. Dobrý Johnny Depp, pěkná Penelope Cruz a jejich kámoš Tuňák jsou celkem prima parta. Depp hraje výborně a u filmu jsem vydržel sedět od začátku do hořkýho konce a to životopisy nemám rád, ale Depp ty 2 hodiny klidně utáhne. Je to zábava ale na plnej počet to není, to už mám radši Americkýho gangstera(což jsou teda nebe a dudy). btw. Škoda že se Demme ufetoval, mohl natočit ještě pár takhle zábavnejch snímků.

Mezi námi děvčaty (2003)

Pohodová komedie s Lindsay jako roztomilou teenagerkou a pak prohozenou duší svojí matky zvládá celkem s přehledem i když má náročnější roli. J.L. Curtis je jako vyplesklá náctka srandovní a pořád trousí nějaký hlášky. No jo líbilo se mi to. Škoda že Lindsay začala chlastat mohla teď bejt někde jinde.

Narkotika (2002)

Drsná detektivka ze starý školy se standartnim příběhem, hodně brutální začáteční honičkou, comebackujícím Liottou, J.Patricem se změněnou vizáží, vcelku potěší i Busta Rhymes na konci.Hlavní věc kterou snímek vybočuje z průměru je ta temná atmosféra, která vás i nechá nakouknout do světa narkomanů a taky vás poučí že hulit skéro z nabitý brokovnice je fakt dobrá hovadina. Závěrečné vyvrcholení trvá bezmála čtvrtinu celého filmu, stupňované napětí sílí aby vás pak zchladilo rozřešením, které už se určitě dávno dovíte z flashbacků. Stále však výborná temná detektivka, která narozdíl od jiných tuctovek neřeší masový vrahy, ale snaží se "jen" vochcat sebevraždu.

Sejmi eso (2006)

Klipovité až to občas šálí zrak, přesto zábavné, úchylné, akční a sexy(Alicia Keys). V záplavě postav se napoprvé moc nevyznáte,pobaví vás karate spratek či dementní nacistický bratři zabijáci. Spolu s dalšími killery se sejdou v jednom mrakodrapu kvůli odstranění svědka. A dál už jenom bum prásk a poslední zůstává a je to sranda a člověk se odreaguje. Konec je nepovedený a nehodný tak zábavného díla. Carnahan umí naroubovat zábavnou klipovitou jízdu ale nic víc než pobavení nenabízí narozdíl od Narkotik, který si mě získali. Líbila se mi scéna s Liottou a tim turkem ve výtahu, jak najednou vytasej bouchačky a kosej to do sebe i ve tmě. Takže příště by to chtělo míň postav a jejich větší vykreslení než jenom přehlídku lidí na odstřel.

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Tupý a nudný crossover kde jsou z megamonster Aliena a Predátora jen nanicovaté postavičky topící se v dementním scénáři.

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (1995)

Upřímně řečeno-za dob slávy mega drajvů a mástr systémů od segy, kdy jsme se rubali v M-Káčku ostošest byl tenhle film o moc zábavnější. Když jsem napodoboval Liu-kanga a odraz od zdi tak jsem si pěkně rozšvihal záda. Ale časy dětství jsou dávno pryč a tak neúprosně srážím hodnocení na 2 hvězdy. Ale Raiden je snad nejvíc cool postava co si Lambert kdy zahrál.

Resident Evil: Zánik (2007)

Non-stop staromilská akce, která sice vykrádá Mad Maxe ale je to takové rychlé, výbušné a moc zábavné. Milla kosí všechno co přijde pod ruku a její kumpáni taky což je hrozná bžunda sledovat, ani nestihnete spočítat těla. Dementní scénky z laborky taky pobaví(zombík s telefonem a pak se skládankou pro děcka) i když by se bez nich film obešel jelikož příběh je až na druhém místě. Prostě správně oddychové nářezové Béčko.

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

jedna hvězdička za to bum prásk co se tam odehrálo. Jinak béčková slátanina o záchraně malý holky(což bylo už ve Vetřelcích) a Nemesisovi- zmutovaným bijcem co se nekamarádí se sešívačkou a furt řve :STARS!(ano je stejně otravný jako ve hře). oproti jedničce je tohle jenom sebeukájení klipovitým střihem a žádnej film. I když dívat se zkouřenej dám tomu asi tak 3*.