Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Myslím, že nejvíc času strávili kluci od počítačů na ksichtu Toma Cruise, ale co už vydělá si na to. Musím říct, že tato série parádně dozrává. Vlastně až na závěrečnou honičku, kde se záporaci až moc nestrefujou a přímo dobrovolně umírají, se tomuhle filmu nedá nic moc vytknout a tak ho prostě musím doporučit, jako parádní oddechovou zábavu. Bejt tam pro nás starý chlívaky aspoň trochu víc polonahých kočiček, tak dám jasných pět. Takhle je to tak tak.

Pohádka pohádek (2015)

Snůška nechutností, ošklivostí, někdy až bizardnosti a to vše v perfektním vizuálu s krásnými exteriéry, dobrou hudbou a kamerou. Sem tam sem se zasmál, sem tam byl příjemně znechucen. Co se musí na autorech ocenit je, že se jim podařilo sehnat dostatek škaredých lidí, aby s nim obsadili celý film. Dokonce i Salma Hayek v tomto snímku postrádala jakýkoli sexepíl a to z ní obvykle přímo stříká. Ale je fakt, že v Itálii je škaredých ženských opravdu dostatek, takže to tak heroickej výkon nebyl. Snad jediná vážnější vada byla občasná nelogičnost scénáře, to mě dost kazilo zážitek z filmu, ale jinak to bylo rozhodně zajímavé. A scéna v kočáře mé oko, taky potěšila, takže proč nedat solidních čtyři.

Rozsudek smrti (2007)

Klasicky nevyrovnaná režie Wana v kombinaci s mizerným scénářem. Uvidíte vážně dobrý scény a vážně špatný. Dívat se na to, ale dalo, takže za tři.

Nelítostný souboj (1995)

Všichni tu odvedli perfektní výkon. Scénárista a režisér v jedné osobě je dnes již legenda a o hercích snad ani psát nic nemusím. Jen prostě honili moc zajíců a je to na tom bohužel vidět. Film je díky tomu příliš dlouhý a ani tak nám nepodá ani jednu z linií na 100%. Škoda. Ale i tak opravdu dobrý film, jehož drtivá většina je perfektní. Pro mne slabších 5.

Na divoké vlně (2012)

Pánové Hanson a Apted to bohužel moc nezvládli a scénář tomu si taky moc nepomohl. Škoda tohle si zasloužilo víc.

Wing Commander (1999)

Ani nevím jestli byl horší scénář, nebo triky. Asi scénář :)

22 Jump Street (2014)

V klasické dvojce je většinou všeho víc, v téhle je víc akorát tak trapnosti. Bohužel to přineslo i solidní výdělek a tak se určitě v brzké době dočkáme trojky.

Keith (2008)

Film o zamindrákováným, sebe středním, sebe lítostivým a bezpáteřním ubožákovi, který zničí život hodné, krásné holce. Pokud někomu připadne romantické, že klučina zbalí holku pomocí intrik, lží a přetvářky, tak na mne to nějak nezabralo. Nejlepší hláška romantického filmu byla " proč by k tobě měl být život fér, když ke mě není"

Teď a tady (2012)

Pokud mělo všechny ty sračky vyrovnat to že ta nesnesitelná a škaredá kunda měla rakovinu, tak na mě to rozhodně nezabralo. Kdyby se aspoň jediná z postav chovala normálně, tak dám možná i z tři, protože to nějakou řemeslnou kvalitu má, ale prostě to nejde. A ke všemu sem se na to já blb díval s českým dabingem.

Definice lásky (2012) (TV film)

Scénář je zabiják českého filmu. Dvě hvězdy za spadlýho čokla :)