Zastav a nepřežiješ (2006)

Vypněte mozek a užívejte si skvělé jízdy. Spousta akce, srandy, a povedenejch hlášek. Nechyběla ani sexy kočička, takže jasný čtyři :)

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Další potvrzení toho, že je zdejší komunita banda zamindrákovaných rádoby intelektuálů. Toto byl jeden z nejlepších komediálních seriálu všech dob. Charlie tuhle postavu nehraje, on je tu sám sebou a proto je tu téměř dokonalý. Autoři nám tu pravidelně servírují jedu kočičku za druhou a zásobují humorem u kterého se normální divák s aspoň nějakou sexuální zkušeností musí několikrát za díl od srdce zasmát. Pro mne solidních 5.

Živí mrtví: Počátek konce (2015) (seriál)

Od první sekundy sem se modlil, aby ta fetka nebyla jedna z hlavních postav. Bohužel mě opět nikdo nevyslyšel a je. Ostatní charaktery jsou takové nijaké a tak sem doufal aspoň v nějakou zajímavou atmosféru a akci. Taky nic. V celém pilotu se nestalo vůbec nic a tak nezbývá než zkusit ještě pár dílu a doufat, že se to rozjede stejně jako jeho předchůdce.

Vlk z Wall Street (2013)

Hlavní zápor tohoto filmu je, že někoho napadlo natočit životopisný film o hajzlovi co okradl statisíce lidí a pojat to jako komedii. Řekl bych že se našlo spousta lidí, kteří se vůbec nesmáli. Tři hodiny budete čumět na to jak lidé využívají své nejhorší lidské vlastnosti k tomu, aby okradli o peníze co nejvíc lidí, jen pro to, aby je doslova promrdali a prosňupali a co je na tom nejhorší, bude vás to bavit. Je to totiž dobře natočené a zahrané. Nebýt to podle skutečnosti, tak dám jasný čtyři, ale vědomí, že po těchto lidech zůstalo spousta zničených lidských životu mně osobně bránilo si tento film jako zábavnou jednohubku užít. Což mě přivádí k dalšímu mínusu a to je to, že vám tento tříhodinový film od mistra jakým Scorsese jistě je, vlastně nic nedá.

Hannibal (2013) (seriál)

Dojem kazí určitá nevyrovnanost jednotlivých epizod a celkové natahování děje, ale to je bohužel nešvar prakticky všech seriálu v momentě kdy se zjistí, že by seriál mohl mít úspěch. Hannibal má svou jedinečnou, hutnou a zajímavou atmosféru a ve směs dobré herce. První řada je vydařená a prakticky všechny díly vám zaručí dobrou podívanou. Druhá řada je dost nevyrovnaná, hlavně prostřední část, ale zato vám vše vynahradí poslední díly. Třetí řada se inspiruje asi nejhorší částí a to red dragonem a stejně jako ve filmu, mě i tu tahle postava vůbec nezaujala. Naštěstí vše okolo bylo dostatečně zajímavé, nemluvě o finále. Mně osobně nejvíc bavili hrátky trojúhelníku Mads Mikkelsen, Hugh Dancy a Gillian Anderson.

Percy Jackson: Moře nestvůr (2013)

Klasická dvojka, všeho víc a všechno horší. Tři hvězdy jen proto, že je to fantasy a takových filmů je málo. Jinak je to bohužel podprůměr.

Sensitive Skin (2014) (seriál)

Je to spíš pro věkově a vlastně i celkově zralejší publikum. Příjemné, oddychové a pobaví to.

Joker Game (2015)

Tady snad každej přidal dvě hvězdy jen za to, že je to japonský. Všechno je v tom filmu podprůměrné. Nudní a špatní herci, nudný děj, hudba z Mission Impossible. Celé je to bez jakékoli atmosféry.

San Andreas (2015)

I když mě jméno pana režiséra nic neříká, tak to celkem zvládl. Ono taky ukočírovat tak velkej film není žádná prdel. Když k tomu přičtu, jak špatný scénář byl k dispozici, tak by z toho mohlo udělat dobrej film jen opravdu málo lidí. Herecké výkony dle očekávání. Od Johnsna a Daddario snad nikdo žádný herecký koncert nečeká. Čekala se hora svalů a kočička k nakousnutí a to se taky dostalo. Když k tomu přičtu celkem šikovný kluky u počítačů, tak by to vypadalo na dost solidní tři. Jenže tento film na v rukávu kurevsky VELKÝ eso v podobě nádherně tvarovaných a pohupujících se koziček, které při běhu slečny Alexandry rozehrávají něco neuvěřitelného. I když se okolo bortily domy, z nebe padaly parníky, křižníky a letadla, tak sem stejně zíral jen a pouze na ně, takže za mě jasný čtyřky, teda čtyři a jdu si tyhle scény pustit ještě jednou.

Minority Report (2015) (seriál)

Asi se do toho slušně zainvestovalo. Dobře to vypadá, ale to je asi tak všechno. Dle všeho budeme do budoucna sledovat prdelatou černošku, co by detektivku a nicneříkajícího týpka co by zástupce jednoho z trojky. Ani jeden z nich mne nijak nezaujal a to stejné scénář. Bohužel to vypadá na další průměrný, nic neříkající seriál.