Spisovatelé (2012)

Josh Bone má na tohle prostě talent. Jak scénář, tak režie se povedly. Herecké obsazení je opravdu dobré a vybrala se i správná hudba. Všechny hlavní hrdinky jsou kočičky, obzvlášť Lily tu je taková sexy potvůrka a tak se hvězdama prostě nedá šetřit. Škoda některých věcí, které byly přes čáru, hlavně tu umírající matku si mohl odpustit. A na závěrečnou rodinou sešlost mohla dorazit i Kate. Takhle byl chudák Nat Wolff trochu ochuzenej :)

Spirit (2008)

Kravaták to sice úplně nezvládl, ale zbytek byl skvostnej. Celej film se vám tam promenadujou kočičky jako Eva Mendes(jeji prdelka je přímo nechutná), Johansson, Vega,nebo Jeime King. Do toho je to prošpikovaný hláškama a opravdu dobrým humorem, který ovšem dojde jen někomu. Většina místních rádoby intelektuálů zůstala jako vždy na povrchu a diví se že to nefunguje. Ne vaše makovička nefunguje. Film je v pořádku. Jasně že stylizace podobná Sin city svádí k tomu o tom psát rádoby chytrý keci, ale tohle je čistá komedie. Srovnáváte hrušky a jabka. Samulel byl k sežrání, to stejný Scarlett, na slabší čtyři to sráží jen ten Macht.

Sniper (2002)

Zajímavý film o problému na právo držet zbraň, který se v americe řeší do teď a jen tak se nevyřeší. Ani tento film k tomu nijak nepřispěl i když se o to autoři asi snažili. Do průměru ho sráží scénář a nehodící se hudba.

BloodRayne (2005)

Uwe určitě utratil 20 mega za koks a šlapky a film pak musel natočit za tech zbývajících 5. Všechno bylo úděsný a na tu jednu hvězdu to vytáhla jen úcta k některým zúčastněným a to že je Loken celkem koukatelná.

MR 73 (2008)

Prý noir. Leda prd, film o sebe lítostivým kreténovy, v kterém se režisérovi nepodařila navodit žádná atmosféra. S tou hudbou co k tomu je se ani moc nedivím. Někdo to tu dokonce přirovnával k 7. Ten člověk musí byt jednoznačně na drogách. Scénář je k pláči. Postavy se chovají nelogicky a jsou až přehnaně sebedestruktivní. U scény, kdy jdou dva vytrénovaní detektivové zatknout člověka o kterém si myslí, že je mnohonásobný brutální vrah sem se musel už vyloženě smát.

Surfařka (2011)

Proboha proč z toho museli udělat americkou sračku, ten příběh je přece dostatečně silný a zajímavý i bez přidání tuny toho patosu. A co to pojebaný náboženství ? Škoda, mnohem víc by mě to zajímalo, kdyby to bylo podle skutečnosti. Ta třetí hvězda je za oceán a surfování.

Ira & Abby (2006)

Mírně podprůměrný film u kterého mě udržela jen postava Abby. Třetí hvězda za jedno opravdu důležité životní moudro, které v tom filmu zazní z úst otce toho děsnýho kreténa, co je tu jako hlavní postav.

Paranoid Park (2007)

Film o ničem. Nezajímala mě ani jedna postava a ani jak to celé dopadne. Ono se tam ani nic nestalo, tak nemělo co dopadnout.

Interstate 60 (2002)

Tenhle zábavný kousek vám o životě řekne víc, než drtivá většina vážných, rádoby intelektuálních filmů co se o to křečovitě snaží. Opravdová životní moudra podaná s lehkostí a zábavností. Sexy kočičky a nesmím zapomenout na Garyho Oldmana, který si svou roli očividně užil.

Dračí doupě (2000) odpad!

Pověsti nelhaly, je to přímo urážka všeho co dungeons & dragons představuje. Tak slaboduchý scénář, co z toho udělal velice špatnou komedii. Herecké výkony a hlavně to co předvedl Jeremy Irons. O hudbě ani nemluvě. Velice podprůměrné snad ve všem. Úplný odpad to sice není, ale za to, že si to dovolilo dat do nazvu dungeon & dragons si ho rozhodně zaslouží.