Justin Bieber: Never Say Never (2011) odpad!

Jen další snaha o to vydělat si. Prostě cirkus. Nedokážu pochopit jak nějaký národ může vyprodat a dát 2 tisíce za teplého, slizkého buzíka. Dejme tomu, že biografie a filmové věci ujdou, ale nechápu jak tohle může vyjít na svět, podprůměrný zpěvák chovající se jak 13 letý ichtyl koho to má zajímat? Že by třeba něco o James Bluntovi, Red Hot atd... Kteří jsou asi tak 40 krát lepší?? Jo pardon mokrý 15.leté holky se rádi kouknout. Děkuji přibližně 75% uživatelům za hodnocení pod ***, vás zbylých 25% nevím jestli jste hodnotili zrovna po opici, nebo po tom, co jste si něco vzali, ale nechápu jak někdo dá ****. Ukázkový ODPAD

Karate Kid (2010)

Jednoduché a příjemné. Výborný Jackie Chan a mile překvapilo děcko Jaden Smith 75%

Policajt v Beverly Hills III (1994)

Eddie Murphy se tady málo rozjel . Trošku škoda, protože je to opravdu extratřída. Muzika dokola jedna a ta samá nejslabší série. 35%

Policajt v Beverly Hills (1984)

Spojení komedie s dramatem není pro mě to pravé ořechové. Brest na to šel šikovně, plno vtipných scén zásluhou Eddiho Murphyho. 60%

Letadla (2013)

Naprostá parodie aut, režisér jede podle té předlohy co každý viděl běs.

Auta 2 (2011)

Pro drtivou většinu lidí o kus dole, mě naopak přijde dvojka podobná v něčem lepší a v něčem horší, ale žádný propadák v tom určitě není. 80%

Burák v Tokiu (2008)

Milý předkrm na Auta 2. Prostě fajn jako drtivá většina krátkometrážních snímků. 85%

Auta (2006)

Asi nejlepší animák roku 2006. Lasseter, Ranfl výborná práce! Randy Newman se postaral o skvělou muziku OUR TOWN, která se stala oscarovým kandidátem. 80%