Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Dalo se čekat, že po takovém trháku Columbus pojede dál a natočí dvojku, dalo se čekat, že taková latka prostě nemůže být dorovnána nebo snad překonána. Ale opět to splní účel, plno kvalitních momentů a vtipů. 75%

Sám doma (1990)

Velice známá rodinná komedie, která proslavila po celém světě. Za mě nejlepší film 20.století, Chris Columbus do toho pořádně píchnul a taky si hezky vydělal rozpočet přes půl milionů dolarů to je pálka na rok 1990. I ted' po 25.letech je tato vánoční komedie každoroční rutinou v TV. Skvělý Kevin - Mecaulay Culkin(Bohužel tento herec neunesl svojí slávu z mládí a nedopadl dobře). Velice vtipná dvojice zlodějů Pesci, Stern kde se mi líbil hlavně druhý jmenovaný. Skvělý scénář od Hughese a výborná oskarová hudba Williamse. Výhodou je, že tento film dokáže ukouzlit 8.leté dítě a zároven 63.letého důchodce... Prostě film pro každou generaci. 95%

23 (2007)

Scénář úplně o ničem, já sem se byl vymočit ve 23hodin 21.unora 21+2= 23 to je ale zázrak... Ne jed další kravina v hlavní roli s bídným Jimem Carreym.20%

Zázraky života (2010) (seriál) odpad!

Jardo, Jardo..... Velký omyl... ODPAD!

Megastavby (2004) (seriál)

Asi k tomu musíš mít vztah aby tě to nadchlo mě to nic něříká, ale jinak dobrá kamera, vyjadřování atp... 45%

Chcete mě? (1992) (pořad)

Dejme tomu, docela originální a vtipné( jednou za 10 minut) 25%

Věda na vlastní kůži (2011) (pořad)

Na poměry ČT nic moc dokument, na poměry TV-Nova by to byl zázrak, ale na ČT máme spoustu lepších kousků. 40%

Let's Dance (2006) (pořad) odpad!

O ničem naprosto. ODPAD!

Bailando - Tančím pro tebe (2007) (pořad) odpad!

Možná se pletu, ale za 15 let jsem na nově z těch 27 452 věcí, co jsem viděl nezažil nic horšího. ODPAD!