Monstrum (2008)

Bídnej biják o Godzille od kterýho jsem čekal mnohem více.

District 9 (2009)

Jedna z největších pecek roku 2009!

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Nejslabší ze série všechno to posrala ta píča co se rozhodla je nezabít, a za to že je tak pitomá a režisér takový debil dávám 30%.

Pach krve 3 (2009)

Opět bych nekomentovl řady chyb které napáchal režisér O'Brien ( Krev která je poznat, že není doopravdy, nůž který je gumový atd, atd... Začíná to být ohranou písničkou, která je už o kus níže než prví dvě série po dvou 70% přichází 55%.

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

Neberme v potaz chyby a podobné věci, takový ten oddychový horor co splnuje účely to jistě je. Nejpozitevněji vidím to, že při drtivé věčině pokračování je dvojka katastrofou, no ale podle mě dvojka v Pachu krve je solidním konkurentem jedničky, 70%.

Pach krve (2003)

Nic originálního typický scénář hororového masakru, z nějakého důvodu mě však zrovna tento masakr zaujal! 70%.

Počátek (2010)

Až se ztrátou 5 let jsem se konečně dostal k tomuto velkofilmu od kterého jsem měl velice vysoké očekávání. Leonardo zde opět ukazuje, že mu nedělá problém zhostit se jakékoliv role a je opět bravůrní. Velice dobrá práce výpravy (Nolan,Pfister a Zimmer).Přehnaně dlouhý film v kterém první hodinu zírám... Né údivem, ale spíše nudou, kdy se nic neděje a nechápu, že jsem z 6. nejjoblíběnějšího filmu na ČSFD zhnusený, dlouhé scény o ničem a ničem! . Nějaký neznámý film z 40% bych už vypnul a odešel, ale v tomto velkofilmu jsem zkusil pokračovat a doufat, že se něco změní.. Je pravda, že se konečně něco začalo dít a pár scén se povedlo i přesto veliké zklamání.. Očekávání bylo veliké film mě však brzy posadil na zadek a zjistil jsem, že jsem vlastně o moc nepřicházel. Originalita * , herci * , hudba * . *** 55%

Papírová města (2015)

Nečekaně kvalitní drama od Schreiera, která následovala po krásné knižní předloze. Film měl náboj od začátku do konce, i přes průměrné obsazení herci předvedli dobré výkony nicméně já věřil snad do poslední minutky, že Margo a Quentin zakončí film tím, že budou spolu a moc mě to mrzí, škoda. Film však nadprůměrný.

Labyrint: Útěk (2014)

Docela mile mě tento film překvapil, trošku mi připomíná HG kde jde o něco podobného(taktéž se film nevyrovná knižní předloze). Stále jsem čekal, že se bude dít něco většího, lepší obsazení by též neuškodilo. Škoda režisér si mohl poradit lépe a udělat z filmu ,,VELKOFILM'' .

Není kam utéct (2011) odpad!

Prvních 20 minut naprosto o ničem jen tak tak od vypnutí potom se film trošičku rozjede, ale furt bohužel dost slábé. Film uplně o ničem..