Sonic X (2003) (seriál) odpad!

I ve hvězdné době mého sledování jetixu tohle byl nenáviděný seriál, už v 8 letech jsem měl rozum a poznal jsem, že tohle je fakt velký omyl. 5%

Špionky (2001) (seriál)

Jako většina animáků ze začátku zaujme, bohuže postupem času se začnete nudit.. To samé furt do kola a vždy konec happy-end... 45%

Pokémon (1997) (seriál)

Asi kdybych si to pustil ted', tak je to jasný odpad, ale jako malý jsem to žral a nějaký slabý scénář, kamera atd... neřešil jsem. 40%

Co je Andy? (2001) (seriál)

Ze začátku slušný, pak se to jen vleče a je to furt to samý dokola, vtip se podaří někdy, ale spíš ne. Ale prvních 6,7 dílů super. 70ˇ%

Tři kamarádi a Jerry (1999) (seriál)

Legendární švédský animák, to nejlepší co Jetix nabízel. 80%

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Má se jednat o trhák roku 2015. Když jsem viděl žánr/tagy a trailery k filmu byl jsem potěšen, vše co mám rád se tu totiž objevilo. Nepamatuji si, kdy jsem viděl film takových to kvalit z Austrálie. Dobrá práce George Millera. Škoda, že se nezašlo do detailů, více rozvinout, co bylo příčinou tohoto života, jaká zkáza to zavinila. Více zabírat ty lidi, co tam žijí(takhle celé 2 hodiny skoro na poušti v autě což prostě není ono). Taky název Šílený Max? Když šílený Max byl nejchytřejší a nejrozumnější člověk to trošku nedávalo smysl. I přesto všechny dobrý drama, co tě dokáže udržet v napětí celé dvě hodiny. Na rozhraní 3-4 hvězd dávám 4 z odřenýma ušima za Šéfika Citadelu, to byl ten pravý šílenec. 70%

Výheň (2011)

Neoblíbené filmy z Německa se šíří a je jich víc a víc, někdy odejdete spokojení, někdy zase nechápete na co jste to koukali. To se mě stává většinou a ted' to nebyla vyjímka. Slabý výkon herců, režie Fehlbauma taktéž, bohužel tohle nevyšlo. 30%

Země mrtvých (2005) odpad!

Asi tu každej fetuje, nebo fetuju já, ale tohle byla ta největší sračka, co jsem viděl za bůh ví jak dlouho. Když se ráno probudíš po flámu s pocitem, že by jsi se potřeboval vyblejt a nejde to, tak doporučuji zapnout NTB pusti tenhle film a s jistotou to půjde samo. Parodie všech parodií. Těch 32 fanoušků tohodle filmu má hodně dobrej matroš asi. 0%

The Divide (2011)

Slušný. Zbytečně dlouhý ale ok.