Babovřesky 3 (2015) odpad!

To se může líbit snad jen člověku s lobotomií mozku nebo totálně sjeté smažce. Nejhorší, nejtrapnější, nejstupidnější díl trilogie. Ztracený čas a peníze, není nic, co by se dalo pochválit. Vtipy tak smutné a ubohé, že se jim může smát jen člověk s IQ bublajícího bahna...Troška by měl (už konečně) dostat doživotní distanc, doživotní zákaz točit komedie!!!

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Dmenti se po 20-ti letech vrátili a jsou stále ve formě! Některé fóry sice nefungovaly a byly dost trapné a mimo mísu, ale celkově - tempo a spád, starý dobrý ksichty, odkazy na jedničku a fekálie. Hezky jsem si v kině (po dlouhé době) pobrečel - musím dát plnou palbu hvězd, protože tenhle druh humoru je prostě moje krevní skupina.

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Popcornová převařená voda. Jackson vymačkal z minima maximum nudy. Prvních 30 minut příběh jak z nějaké historické tv inscenace. Drak byl zabit během chvíle, začalo se bojovat. Hloupé dialogy, příběh bez nápadu, postrádal jsem logiku, pevnou dějovou linku, z kýčovitých obrazů mě bolely oči. Místo velkého finále jsem zkousnul velké zklamání - 40%.

Interstellar (2014)

Komorní scifařina s úžasnou atmosférou a hudbou. Ale...Odpustil bych filmu silné "Segalovské" řeči typu "je nejlepší z nejlepších" a neustále se opakující bláboly hlavního hrdiny-dokonalého otce o rodině a slibu, který dal dětem a musí ho tedy dodržet, Ovšem násilný, nelogický happy konec už byl přímo nasměrován "mimo mísu". I přes všechno "ale" jsem tři hodiny vydržel neodlepit oči z plátna a sedět v sedačce jako přikovaný - to se mi jen tak nepovede. - 7/10.

Revival (2013)

Po dlouhé době velice milé, hořké (a hlavně vtipné) překvapení z českého rybníku.

Úsvit planety opic (2014)

Ne že by bylo pokračování horší než Zrození, ale...nenabízí vlastně nic, co by mě srazilo do sedačky. Vše se "motá" nesmyslně okolo vodní elektrárny, souboj lidoopů s lidmi je už dlouho jasný (jen musíte na tento okamžik příliš dlouho čekat). Škoda, že si autoři více nepohráli se scénářem. Takhle z filmu zbyly jen dlouhé dialogy a nesmyslné chování některých opičích i lidských aktérů. Za to, že mám radši zvířata než lidi: lepších 60%.

Na hraně zítřka (2014)

S boji s plechovými příšerami se poslední dobou roztrhl pytel. Akce od první minuty až do poslední, originální příběh který vtáhne & baví a hlavně vtip! Zatím nejlepší plechařina!

Návštěvníci (1993)

Francouzská (...už) klasika. Tolik originality a vtipu jsem v komedii dlouho nepocítil. Vynikající herecké obsazení (Reno, Clavier), přesun mezi stoletími vymačkává z komických scén maximum. Dokonale jsem se bavil -> 95%

Návštěvníci: Cesta do Ameriky (2001)

Kopie klasiky s původními hlavními hrdiny. Nikdy jsem nepochopil proč musí mít i Amerika svoji verzi a musí prznit originál. Vše co mělo vtip ve francouzské jedničce bylo znovu přežvýkané, recyklované a hlavně nudné! - 40%

Drž hubu! (2003)

Záchvat smíchu, bolest bránic, proudy slz...aneb francouzská komedie stále na piedestalu! Úžasný Reno i Depardieu a jejich bistro U dvouch přátel...Nejlepší komedie posledního desetiletí - nemůžu jinak než 5 hvězd ->100%.