Počátek (2010)

Když jsem na tom byl v kině, tak jsem po půlhodině usnul...Ale mohlo za to víno. Když jsem se probudil, bylo asi 20 minut do konce, a já jsem se už nechytil. Podruhý jsem to už chytil dobře. Takže za 5.

Temný rytíř povstal (2012)

Co bych k tomu tak kurva ještě napsal...? Edit: Už vim, Hardyho ramena!

Atlas mraků (2012)

Bohužel jsem nejprve četl knihu a až pak viděl film, takže ať se unisexový dvojčata s panem Lolou snažili, mně to nudilo...a to jsem si při čtení knížky říkal, jak skvělej film by to byl...:-(

Argo (2012)

Ještě běžej titulky a ještě mi neoschly slzy. A nedělám si prdel. Obecně nerad koukám na filmy, který mají cokoli společnýho s čímkoli muslimským, protože....(doplňte si sami), ale tohle se mne dotklo docela dost. Žral jsem to Affleckovi jako režisérovi, a - pičujte si tu jak chcete- i jako herci. Celej film mi přišel pomalej, přičemž jsem byl v podstatě od nějaký 30.minuty napnutej až do konce. A to je to, co dělá z filmu dobrej film. To, jak to s váma zapracuje. A s kym to nezapracuje, tak má holt jinej vkus...(třeba filmy typu "Sestra vazelína" apod...A hrozně moc se mi líbila atmosféra té doby, která byla vystižena skvěle.

Babovřesky (2013)

Mnohem víc než samotný film (který se zdá být píčovinou od pohledu na jméno režiséra, obsazení a fotografií v galerii), na který nikdy nepůjdu a stejně mne nemine na Nově během pár let, mne dojímá, až přímo uráží některé komentáře zde, kdy si lidé, které sere Troškův úspěch (ano - jeho filmy si na sebe vydělají, protože přesně odpovídají vkusu vidlácké většiny našeho národa, která se jasně projevila už ve volbách prezidenta), a tak neváhají - ač film neviděli - honit si tady péro nad tím, jak je film špatný a oni jsou dobrý, nad věcí a cool, a přitom si to stejně většina z nich stáhne z cz.trackeru hned, jak se to tam objeví ("to já jen tak, abych viděl, jaká je to kravina, víte?"), a budou se tomu potutelně smát, a pak to hrozně pomluvěj v hospodě s ostatníma chytrolínama, jak jsou oni, poplácaj se po ramenou, jak maj tu kulturu zmáklou. Každej si nějak vydělává, vy třeba ve šroubárně u lisu, Troška natočí ročně jeden film a očividně nestrádá. Tak než nám tady příště budete ukazovat svoji moudrost a přetékat opovržením, tak se na ten film alespoň koukněte. A dokud u nás bude prodej lístků na tyhle filmy několikanásobně převyšovat prodej lístků na filmy nesporně hodnotnější z hlediska kritiků, budou se i točit, protože poptávka v tomto případě generuje nabídku.

Warrior (2011)

Krása. Emoce. Nolte. Hardyho ramena. Víc slov netřeba.

Bronson (2008)

Doporučil mi to kolega v práci, a já se na to kouknul hlavně kvůli Hardymu, kterej se stal po rolích v Počátku a Warriorovi mým oblíbencem. Ale přišlo velký zklamání. Ten film je píčovina. Je mi úplně u prdele, jestli je to podle vopravdovýho příběhu, prostě koukat na Hardyho, jak se snaží zahrát vymaštěnýho debila se smetákem pod nosem a mávajíc nahym pinďourem, to na mně bylo moc. V prvních 20 minutách jsem dokonce zadříml. Kdyby to hrál Statham, kterej to měl hrát původně, mnoho věcí by mi to ulehčilo. Toho totiž nemám rád, takže bych tenhle film rovnou vyloučil.....Možná hodně subjektivní, ale 2*.

Rocky Balboa (2006)

Šedivá teplákovka, Rockyho tralalák, debil Paulie, hudba, která to jasně zařadí po dvou tónech, a hlavně Sly, který po vopravdu ale vopravdu idiotskym pátym díle vrátil laťku alespoň ke dvojce. Můžete si říkat kdejaký kydy o patosu, trapnosti, komedii, klišé, ale já jsem se v životě nesetkal s člověkem, kterýmu by jméno Rocky Balboa nic neříkalo a TO....se počítá. Pokud je to opravdu rozloučení se serií, dám 4.

Solomon Kane (2009)

Kulisy jak z Diabla II, Jackmanovo dvojče, temná atmosféra, déšť, bláto a krev a životní role detektiva Martina Tomsy. Člověk zavzpomínal na dětství, když zíral na podobně epické filmy, které si nehrály na žádné velké poselství, a prostě naservírovaly to, co člověk od braku čeká. Nemilosrdnou řežbu s nějakou tou pauzičkou na vydýchání. Škoda, že jsem na ten film narazil jenom náhodou, myslím, že s trochou reklamy by se tržby zvedly násobně. Koordinátor soubojů si mohl dát víc záležet a tu odpornou CGI příšeru na konci si mohli odpistit, bylo by to dobrý i tak. Prima zábava, ale podruhé to asi nedám. Takže slušný tři.

Kick-Ass (2010)

Jsou to čtyři s odřenejma ušima. Tak jak mě někde ta trapnost hlavního hrdiny rozesmála k pochcání, tak mne jinde příšerně srala. Cage má tentokrát dost často masku, takže se nemusim dívat na jeho pitomej účes. Malá holka byla prima.