Le Mans '66 (2019)

Viem,že by sa to nemalo porovnávať s Rivalmi,ale nejde to. Niečo,a ja netuším čo,bolo v tomto filme slabšie oproti druhému snímku a aj keď to bolo o inom,svet burácajúcich motorov stvárnil lepšie Ron Howard,teda aspoň pre mňa,zvlášť preto,že mi tento svet nič nehovorí.

Ten dvanáctý (2017)

Teda...ak to bol skutočný príbeh,tak som v nemom úžase,čo všetko prežil ten dvanásty muž. Ale je to aj o obrovskom hrdinstve obyčajných ludí v Nórsku za Druhej svetovej...

Joker (2019)

Neviem kedy naposledy,a či vôbec,som videl tak nekompromisne depresívne pôsobiaci film...a Joaquin bol neskutočný,asi jeden z najlepších hercov súčasnosti.

Ad Astra (2019)

Také zmiešané pocity mám z tohto filmu. Vizuál na jednotku,skvelý Pitt ako už dávno nie,fajn hudba. Ale...príbehovo poriadna kravina. Myslím si,že nikoho neurazí,ani nenadchne,čo je tiež určité pozitívum.

Král (2019)

Ja neviem,mám z tohto filmu zmiešané pocity. Je to kus poctivej filmárčiny,to bez debaty. Ale chýbala mi tu patina pätnásteho storočia,špina a temno,herecké výkony sú tu podané s určitou nepatričnosťou do tohto obdobia a neviem či to bol zámer,ale inak skvelý Joel Edgerton tu bol na smiech.

John Wick 3 (2019)

Už po tretie poctivý akčňák so všetkým čo k tomu patrí. Jasné,že chybičky by sa našli,ale vzhľadom k ojedinelosti takej poctivej akcie dávam štyri.

Romulus a Remus: První král (2019)

Nepoznám historické súvislosti,ale celkový dojem z tohto filmu bol u mňa mizerný.Snáď len tá naturálnosť by sa dala vyzdvihnúť,ale inak podpriemer.

Favoritka (2018)

Psychologická dráma výborne zahraná bez štipky historických súvislostí.

Jigsaw (2017)

Ale hej,nebolo to nič nové,ale na jedno pozretie,prečo nie.