Atlas mraků (2012)

Ze začátku jsem byla dosti zmatená. Přeskakování mezi různými příběhy mě docela štvalo, protože když už jsem začala chápat jeden, tak mi tam hodili jinej, ale časem jsem začala chápat proč to tak je. A na konci jsem plně pochopila. Dlouhý film, ale rozhodně stojí za to ho shlédnout.

Nedotknutelní (2011)

Vtipné, dojemné a pravdivé... žádný jiný film mne nedokázal zároveň rozesmát, dojmout a totálně rozsekat.

Pěsti ze železa (2012)

Co na to říct? Kdyby tam nehrála Lucy Liu, tak se na to nepodívám a možná bych udělala lépe. Tarantinův styl je tu dost znát, ale místy je to až k smíchu. Bojové scény by nebyly tak špatné, kdyby to nebylo přespříliš přehnané. Hlavní příběh je nejasný - sice píšou, že hlavním problémem je krádež zlata, ale mě spíš připadlo, že tam jde hlavně o pomstu. Zmatené, přehnané, místy dosti nudné, občas nepochopitelné a černoch v hlavní roli mezi samýma rákosníkama??? Buď se tvůrci zhulili nadoraz, nebo jim upadla kovadlina na hlavu.

LEGO® příběh (2014)

Úžasná, dokonalá blbost, skvělé hlášky a spousta smíchu. Dětem bych to nepustila, protože by z toho nic neměli, kromě toho, že tam pobíhají nějací panáčci ze stavebnice, ale pro dospělé je to dobrá komedie. Mile mě to překvapilo a řehtala jsem se snad pořád :) Všechno je tu boží... :)

Vzpomínky na lásku (2004)

Ohlodaný všechny nehty na rukou, opuchlý a rudý oči od pláče, posmrkaná celá rulička toaleťáku a v srdci ten nejkrásnější pocit na světě. Tohle jsem nečekala, nečekala jsem, že mě tenhle film tak emocionálně rozdrtí, zvlášť po prvních minutách, kdy jsem si říkala: "Co je to zas za blbost?" A pak jsem pochopila....a smála se a plakala a plakala...

Železná lady (2011)

Docela hezky udělané, ale....tak nějak trochu zmatené, spousta nezajímavých a nedůležitých okamžiků a ty důležité jsou zkrácené nebo vůbec chybí. Tak nějak nevím proč se jí vlastně říkalo Železná Lady...proč z jakých důvodů? To měl být snad záměr zfilmování jejího života. Aby se vědělo PROČ se jí tak říkalo a kde to tady v tom filmu je??? Spíš než životopis významné političky je to příběh jedné senilní ženské, co vzpomíná na svůj život a to poněkud chaoticky. Je to pěkný film - ale na to CO měl být, je to slabota. Meryl se mohla snažit jak chtěla - a že se sakra snažila, ale víc než tři hvězdičky dát nemůžu.

Líbat nevěstu zakázáno (2011)

Nic moc, trošku propracovanější děj a vynechání rádoby akčních scén a byla by z toho dobrá romanťárna...ale takhle... ach jo.

A zase jedna Popelka (2008)

Už trochu odrhovačka...navíc zoufale zpracovaná, snad ještě horší něž Moderní popelka s Hilary Duff. Ještě že dnešní telenovely stojí za prd a není na co koukat při žehlení prádla, jinak bych se na to asi nevydržela koukat.

Mamma Mia! (2008)

Díky písním od ABBY má tenhle muzikál smysl. Skloubili to docela dobře, sice je ten příběh lehce vedlejší, ale s těmi texty písní to je prostě ONO. Podle mě je role Donny pro Meryl jako dělaná a to že to zpívání není dokonalé? To zas tolik nevadí, snažila se a to je jí musí přičíst k dobru. Pierce se mi nikdy tak nelíbil jako chlap, jako právě tady a to už je to starší pán s bříškem, ale - pááááni tady je sexy. Můj favorit je sekvence s písní "Lay all your love on me". Je krásně natočená a je tam cítit chemie a sexuální napětí.

Blbec k večeři (1998)

Tak tohle jsem nečekala - smála jsem se tak, až jsem se skoro počurala. Tohle se těm frantíkům fakt povedlo. Gratuluji a děkuji :)